Poezijos spektaklis „Tik tau, tau vienam..."

2018 m. gruožio 3 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje poezijos spektaklis „Tik tau, tau vienam...". Vakaras, kuriame kiekvienas žiūrovas gaus dovanų! Eilėraštį arba dainą.

„Dovanas" dalins aktorė Valda Bičkutė ir poetas Mindaugas Valiukas. Skambės klasikinė ir šiuolaikinė, rimta ir humoristinė poezija, autorinės M. Valiuko dainos.

Maloniai visus kviečiame!

~~~~~

Vilniaus mažojo teatro aktorė Valda Bičkutė iš naujo atranda pamirštą skaitomąjį teatrą. Prieš keletą metų pasirodę jos literatūriniai etiudai pagal Stefano Zweigo noveles „24 valandos iš moters gyvenimo" pilnų salių žiūrovų sulaukia ir šiandien. Į Uteną atvykstantys aktorė ir poetas Mindaugas Valiukas pristatys poezijos spektaklį „Tik tau, tau vienam...".

Mindaugas Valiukas – poetas, prozininkas, dramaturgas. 1994 m., baigęs Joniškio vidurinę mokyklą (Molėtų r.), įstojo į Klaipėdos universitetą studijuoti lietuvių filologijos ir režisūros. Išleido eilėraščių knygą „Mėnulio keramika". 1999 m. už ją pelnė Zigmo Gaidamavičiaus-Gėlės premiją už geriausią metų debiutą. J2003 m. išleido eilėraščių knygą „Vogta vinis". 2006 m. – eilėraščių knygą „Dambrelis", pjesių knygą „Kreatyvo mirtis".