• Rugsėjo 19, 2017

  Kino vakaras

  2017 m. rugsėjo 28 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje kino vakaras.  Dokumentinio filmo „Pokalbiai rimtomis temomis" – ( 65 min.) pristatymas, peržiūra. Dalyvauja režisierė Giedrė Beinoriūtė.

 • Rugsėjo 15, 2017

  Pristatyta naujausia Reginos Guntulytės knyga

  Rugsėjo 14 d. bibliotekoje uteniškė Reginos Guntulytė kartu su knygos redaktore, žurnaliste Birute Nenėniene pristatė naujausią knygą „Akmenys kelyje".

 • Rugsėjo 11, 2017

  Ir biblioteka šventė miesto gimtadienį

  Visą savaitę, rugsėjo 4 – 9 dienomis, Utena šventė 756 gimtadienį. Biblioteka, ištikima savo skaitytojams, taip pat kvietė į renginius, parodas bei su interaktyvia bibliotekos ir Europe Direct palapine dalyvavo miesto gimtadienio mugėje.

 • Rugsėjo 05, 2017

  Atidarytas Utenos jaunimo informacijos centras

  Rugsėjo 5 d. bibliotekoje atidarytas Utenos jaunimo informacijos centras, skirtas jauniems žmonėms ir dirbantiems su jaunimu, o informavimo ir konsultavimo paslaugas teiks centro darbuotoja Jurgita Markūnaitė.

 • Rugsėjo 05, 2017

  Išvyka į Daugpilio ir Preilių bibliotekas

  Rugpjūčio 29-30 dienomis keturiasdešimt Utenos A. ir M. Miškinių ir Zarasų rajono savivaldybės viešųjų bibliotekų darbuotojų dalyvavo studijinėje išvykoje į projekto partnerių Daugpilio ir Preili bibliotekas.

 • Rugpjūčio 28, 2017

  Dėl LIBIS sistemos sutrikimo

  Dėl LIBIS sistemos sutrikimo mūsų bibliotekoje ir padaliniuose elektroninis katalogas neveikia. Negalima leidinių paieška, rezervacija bei užsakymas. Stengiamės atstatyti pažeidimus. Knygas galite skolintis, grąžinti, pratęsti galiojimo laiką bei rezervuoti tik bibliotekoje ir jos padaliniuose arba telefonu 8 389 61608. Atsiprašome už nepatogumus.

Aktualijos

 Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose bus kuriami šeimos skaitmeninių veiklų centrai

 

Keturiose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose kuriami švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrai. Šie centrai papildys ir išplės bibliotekų edukacines veiklas, taps naujausių technologijų pažinimo vieta. Veikla vykdoma įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje" (Nr. LLI-089).

Skaityti daugiau...

Nuorodos