• Rugsėjo 28, 2016

  Knygos „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta? pristatymas

  2016 m. spalio 4 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje žurnalistės Ingos Liutkevičienės parengtos biografinės knygos „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?" pristatymas.

 • Rugsėjo 28, 2016

  Vlado Baranausko monospektaklis „Akių sunka"

  2016 m. spalio 6 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Šiaulių dramos teatro aktoriaus Vlado Baranausko monospektaklis „Akių sunka".

 • Rugsėjo 28, 2016

  Mokymai „Tinklaraštis – paprastumas ir laisvė“

  Spalio 24 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12, Utena) vyks mokymai „Tinklaraštis – paprastumas ir laisvė". Dalyviai mokysis susikurti tinklaraštį internete asmeninei kūrybinei ir meninei saviraiškai, jame talpinti tekstinę ir vaizdinę informaciją.

 • Rugsėjo 15, 2016

  Augu kurdamas ir skaitydamas

  Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė" bei partneriai A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius kviečia  rajono švietimo įstaigas dalyvauti naujame projekte  „Augu kurdamas ir skaitydamas", kuris  skirtas Mokyklų bendruomenių ir Bibliotekų metams paminėti.

 • Rugsėjo 09, 2016

  „Aktorius tarsi instrumentas“

  Rugsėjo 6 d. bibliotekoje vyko eilėraščio, dainos ir džiazo valanda „Ir nusinešė saulę miškai..." pagal poeto Pauliaus Širvio kūrybą. Programą atliko aktoriai Dalia Jankauskaitė ir Pijus Ganusauskas, džiazo muzikantas Vytautas Labutis. O vakarui pasibaigus aktorę, skaitovę,  pirmąją 2008 m. L.Noreikos vardo prizo laureatę Dalią Rasą Jankauskaitę pavyko ir pakalbinti.

 • Gegužės 20, 2016

  Suskaitmeninti Utenos krašto tremtinių ir politinių kalinių atsiminimai

  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kraštotyros fonde saugomi dokumentai iki šiol buvo prieinami tik atėjusiems į biblioteką.

Aktualijos

Esi smalsus ir aktyvus? Mėgsti keliauti ir atrasti? Suburk komandą ir keliauk po Utenos kraštą!

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka kviečia dalyvauti konkurse ,,Vasaros keliautojas". Tris mėnesius jūs turėsite galimybę keliauti po Uteną ir Utenos rajoną, rinkti taškus ir laimėti 15 asmenukių lazdų!

Skaityti daugiau...

Nuorodos