• Spalio 21, 2016

  „Giminės žinojo apie tą meilę“

  „Užsikabinau už Žemaitės laiškų. Tokių meilės laiškų jauna panelė neparašytų, kokius rašė 65 –erių būdama Julija. Ateina laikas, kai imi suprasti, kad ne vien kūnas lemia žmonių bičiulystę – yra mūsų sielos, kurios nesensta", - pristato naujausią savo knygą „Žemaitės paslaptis" ir jos atsiradimo priežastį rašytojų paveldo tyrinėtoja, eseistė, poetė Aldona Ruseckaitė.

 • Spalio 19, 2016

  Parodos „Miglės dėlionė" pristatymas

  2016 m. spalio 22 d. 14 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje pristatoma grafikos darbų paroda „Miglės dėlionė". Maloniai kviečiame!

 • Spalio 19, 2016

  Mokymai „Tinklaraštis – paprastumas ir laisvė“

  Spalio 24 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12, Utena) vyks mokymai „Tinklaraštis – paprastumas ir laisvė". Dalyviai mokysis susikurti tinklaraštį internete asmeninei kūrybinei ir meninei saviraiškai, jame talpinti tekstinę ir vaizdinę informaciją.

 • Spalio 16, 2016

  V. Šmigelskas: „Galvojom grįšim ir pamatę, ir bagoti“

  Penktadienio popietę bibliotekoje buvo pristatyta antroji „Anykštos" laikraščio žurnalisto, geografijos mokytojo Vidmanto Šmigelsko knyga „Kur skraido liūdesio lėktuvai". Tai antroji žurnalisto knyga apie emigraciją ir jos pasekmes.

 • Spalio 13, 2016

  Chemijos laboratorija bibliotekoje

  Chemijos mokslų daktarė, „Mėgintuvėlis.lt" įkūrėja ir mama Renata Česūnienė su knygos „Mėgintuvėlio kelionės" herojais bibliotekoje įrengė tikrą laboratoriją, kurioje jaunieji laborantai atliko įvairiausius bandymus ir net skrido į pasirinktą planetą.

 • Spalio 10, 2016

  Coder Dojo bibliotekoje

  Euro parlamentaro Antano Guogos komanda spalio 7 d. Utenos bibliotekoje kvietė jaunimą mokytis programuoti, kurti tinklapius, sužinoti daugiau apie technologijų pasaulį, o biblioteką tapti partneriais gyvendinant Coder Dojo iniciatyvą Lietuvoje.

 • Spalio 10, 2016

  I. Liutkevičienė: „Esam kalbėję su Galina, kad parašysiu biografiją“

  Bibliotekoje pristatyta žurnalistės Ingos Liutkevičienės knyga „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?", kurioje, kaip sako pati rašytoja: „Galina, kokią aš ją mačiau".

 • Spalio 08, 2016

  Susitikimas su Linu Kojala

  2016 m. spalio 25 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje susitikimas su Rytų Europos studijų centro direktoriumi Linu Kojala. Diskusijos tema: „Europos Sąjunga po Didžiosios Britanijos referendumo: kokį kelią pasirinksime?"

 • Spalio 08, 2016

  Susitikimas su rašytoja Lina Žutaute

  2016 m. spalio 25 d. 12 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje susitikimas su vaikų rašytoja Lina Žutaute. Maloniai kviečiame!

 • Spalio 04, 2016

  85 – eri bibliotekos veiklos metai

  „Rodos, dar taip neseniai, prieš 5 – etą metų, minėjome bibliotekos aštuoniasdešimtmetį jau naujose patalpose, o dabar vėl, dar kartą, skaitau mūsų bibliotekos istoriją (neatsiejamą nuo šalies istorijos), vėl matau tuos žmones, keitusius biblioteką ir Lietuvą", - šventiniame minėjime sveikino svečius ir kolegas bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė.

Aktualijos

 

Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė" bei partneriai A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius kviečia  rajono švietimo įstaigas dalyvauti naujame projekte  „Augu kurdamas ir skaitydamas", kuris  skirtas Mokyklų bendruomenių ir Bibliotekų metams paminėti.

Skaityti daugiau...

Nuorodos