• Liepos 20, 2016

  Paroda „Pasaulis tavo akimis“

  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Galerijoje veikia fotografijų paroda „Pasaulis tavo akimis". Parodoje eksponuojamos Europos metams vystymuisi minėti skirto konkurso „Pasaulis tavo akimis" nugalėtojų  Bertos Tilmantaitės, Sauliaus Damulevičiaus, Akvilės Norkutės ir kitų, komisijos atrinktų, dalyvių fotografijos su jas iliustruojančiais pasakojimais.

 • Birželio 28, 2016

  Du savanoriai

  Daugiau nei prieš dešimtmetį savanorystės sąvoka Lietuvoje buvo svetima ir sunkiai suprantama.  Šiandien vis daugiau mūsų bendruomenės narių pripažįsta ją ir suvokia  suteikiamą naudą ir galimybes. Pozityvios šios veiklos rezultatais norime pasidžiaugti ir mes.

 • Birželio 13, 2016

  „Čia susirinko rašantys, kuriantys ir mylintys rašančius“

  Birželio 11 - 12 dienomis vyko tradicinė, jau aštuntoji, Tarptautinė poezijos šventė „Literatūrinė Aukštaitijos vasara" „...ir saulas diementas žėruos..." (A. Miškinis),  kurios metu poetus ir svečius iš Rusijos, Gruzijos, Lenkijos ir visos Lietuvos  subūrė ne tik poezija, bet ir A. Miškinio literatūrinė premija, kuri šiemet įteikta poetui Utenos rajono merui Alvydui Katinui.

 • Gegužės 28, 2016

  Apdovanoti aktyviausi bibliotekos skaitytojai

  Gegužės 25 d. Lietuvos Respublikos Seime pagerbti aktyviausi 2015 metų bibliotekos skaitytojai ir skaitomiausių knygų autoriai. Utenos biblioteka aktyviausiais skaitytojais  išrinko Vidą Gražienę bei moksleivį Simoną Bikelį.

 • Gegužės 20, 2016

  Suskaitmeninti Utenos krašto tremtinių ir politinių kalinių atsiminimai

  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kraštotyros fonde saugomi dokumentai iki šiol buvo prieinami tik atėjusiems į biblioteką.

Aktualijos

Esi smalsus ir aktyvus? Mėgsti keliauti ir atrasti? Suburk komandą ir keliauk po Utenos kraštą!

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka kviečia dalyvauti konkurse ,,Vasaros keliautojas". Tris mėnesius jūs turėsite galimybę keliauti po Uteną ir Utenos rajoną, rinkti taškus ir laimėti 15 asmenukių lazdų!

Skaityti daugiau...

Nuorodos