• Spalio 13, 2021

  Susitikimas su Rimvydu Stankevičiumi

  2021 m. spalio 14 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas su poetu, eseistu, žurnalistu, Antano Miškinio premijos laureatu Rimvydu Stankevičiumi „Sielos alcheminė formulė". Dalyvauja aktorius Andrius Bialobžeskis. Įėjimas su galimybių pasu.

 • Spalio 12, 2021

  Kino vakaras

  2021 m. spalio 19 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje kino vakaras. Dokumentinio filmo „Pavyzdingas elgesys" (1 val. 25 min.) (rež. Audrius Mickevičius,  Nerijus Milerius) peržiūra, pristatymas. Dalyvauja filmo režisierius Nerijus Milerius, prodiuserė Rasa Miškinytė. Įėjimas su galimybių pasu.

 • Spalio 12, 2021

  Pokalbis apie Europos ateitį

  2021 spalio 20 d. 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje susitikimas su Rytų Europos studijų centro direktoriumi, knygų autoriumi Linu Kojala ir centro vyr. analitiku, apžvalgininku Vladimiru Laučiumi. Pokalbis apie Europos ateitį. Įėjimas su galimybių pasu. Maloniai kviečiame!

 • Spalio 12, 2021

  Susitikimas su Alvydu Šlepiku

  2021 m. spalio 21 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje susitikimas su poetu, režisieriumi, aktoriumi, scenaristu Alvydu Šlepiku „Knygos ir kino keliu"pristatymas. Dalyvauja aktorius Andrius Bialobžeskis. Įėjimas su galimybių pasu. Maloniai kviečiame!

 • Spalio 12, 2021

  Europietiško mąstymo kryptys, šiuolaikinės visuomenės problemos ir ateitis besaikio vartojimo kelyje

  2021 m. spalio 18 d., 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įsikūręs „Europe Direct Utena" centras kviečia diskutuoti apie europietiško mąstymo kryptis, problemas, vartojimo kultūrą! Norint dalyvauti renginyje, reikalingas galimybių pasas.

 • Spalio 07, 2021

  Kūrybinė laboratorija skaitmeniniams įgūdžiams ugdyti

  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos darbuotojos Jurgita Gudelienė ir Vaida Kunčinienė šią vasarą pagal  ES Erasmus+ strateginių partnerysčių projektą „Vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių gebėjimų ugdymas mokantis kartu su šeima" (Nr. No. 2020-1-LT01-KA204-077965)  viešėjo Bulgarijos sostinėje Sofijoje.

 • Spalio 06, 2021

  Festivalis „Nepatogus kinas" atvyksta į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką

  15–asis tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas" šį rudenį vėl keliaus per Lietuvos miestus ir miestelius – spalio 14–31 d. visus festivalio filmus galės nemokamai žiūrėti Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos lankytojai.

 • Spalio 01, 2021

  Meno ir technologijų derinimas vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių gebėjimų ugdymui: Erasmus+ projekto patirtis

  Menas gali padėti ugdyti žmonių skaitmeninius gebėjimus? Į šį klausimą atsakė Erasmus+ projekto "Vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių gebėjimų ugdymas mokantis kartu su šeima" dalyvės. 

 • Spalio 01, 2021

  Savanorišką veiklą bibliotekoje baigė Lėja Šapolaitė

  2021 m. vasario mėnesį Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje savo 6 mėnesių savanorystės kelią pradėjo aktyvi, jauna ir kupina idėjų savanorė – Lėja Šapolaitė.

 • Rugsėjo 15, 2021

  Vaikai ir jaunuoliai padės bibliotekoms kurti naują virtualų žaidimą

  Panevėžio, Klaipėdos ir Kauno apskričių bibliotekose 2021–2023 m. įgyvendinamas 5-8 klasių moksleivių skaitymo skatinimo projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka".

 • Rugsėjo 12, 2021

  Keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu, nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. Utenos A. ir. M. Miškinių viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose keičiasi lankytojų aptarnavimo tvarka.

 • Rugsėjo 07, 2021

  Skaitymo iššūkio dalyviai per vasarą perskaitė daugiau kaip 100 000 knygų

  Skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga" metu buvo perskaityta daugiau nei 100 000 knygų. „Knyga – vasaros desertas!" – skelbė šių metų akcijos šūkis.

 • Rugsėjo 06, 2021

  Utenos regiono bibliotekininkų pažintis su viena geriausių pasaulio bibliotekų

  Rugpjūčio pabaigoje Utenos regiono viešųjų bibliotekų – Utenos, Zarasų, Ignalinos, Molėtų, Visagino ir Anykščių – bibliotekininkai buvo išvykę į kvalifikacinę kelionę.

 • Rugsėjo 02, 2021

  Molėtų bibliotekos filosofijos skaitykla kviečia!

  2020 m. pavasarį pirmojo karantino metu Molėtų biblioteka atidarė virtualią Filosofijos skaityklą, kur padedami filosofų dr. Linos Vidauskytės, Vido Dusevičiaus ir prof. Tomo Sodeikos filosofiją išbandėme kaip kasdienę praktiką. Prisijunkite prie mūsų, naujame sezone laukia įdomūs tekstai, susitikimai ir naujos pažintys!

 • Rugpjūčio 11, 2021

  Projektas „Šalčio gėlės lange" IV dalis

  Tęsiame projektą „Šalčio gėlės lange", skirtą Lietuvos gyventojų trėmimams į atšiaurųjį Sibirą atminti. Kviečiame pasiklausyti antros ištraukos iš tremtį išgyvenusio dailininko Emanuelio Katiliaus knygos „Laiškai, parašyti naktį" (išleido „Gimtasis žodis").

Aktualijos

Įgyvendinus 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje" (Network-DigiHubs, Nr. LLI-089) bibliotekoje įkurtas šeimos skaitmeninių veiklų centras. Jame įdiegtos virtualios realybės, 3D, robotų ir kitos interaktyvios edukacinės priemonės bei skaitmeninis  turinys. Kviečiame apsilankyti ir susipažinti. 

Skaityti daugiau...

Nuorodos