• Gruodžio 01, 2016

  Kompiuterių kursai pradedantiesiems

  Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje organizuojami kompiuterio pradžiamokslio kursai. Bus dėstomos šios temos:

 • Gruodžio 01, 2016

  Projekto „Augu kurdamas ir skaitydamas" knygos pristatymas

  2016 m. gruodžio 6 d. 15 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" vykdyto projekto „Augu kurdamas ir skaitydamas" knygos pristatymas.

 • Gruodžio 01, 2016

  Muzikos poezijos programa „Kelionė"

  2016 m. gruodžio 7 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje muzikos poezijos programa „Kelionė" pagal Juditos Vaičiūnaitės kūrybą. Poetės 15-osioms išėjimo metinėms atminti.

 • Gruodžio 01, 2016

  Seminaras „Menas ir sveikata"

  2016 m. gruodžio 9 d. 14 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kviečia į seminarus „Menas ir sveikata" Vilniuje ir Utenoje.

 • Gruodžio 01, 2016

  Poezijos ir muzikos vakaras – almanacho „ATOKIOS STOTYS 2016"

  2016 m. gruodžio  10 d. 16 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje poezijos ir muzikos vakaras – almanacho „ATOKIOS STOTYS 2016" sutiktuvės.

 • Gruodžio 01, 2016

  Rytojaus kūrėjai švenčia gruodį

  Gruodžio 10 d. 11 val. į bibliotekas  grįžta Hour Of Code! Tau 6 – 14 metų? Prisijunk prie daugiau nei 100 milijonų vaikų visame pasaulyje ir išbandyk kūrybinio programavimo užduotis kartu su Moana, Star Wars ar Minecraft herojais. Paskubėkite registruotis!

 • Gruodžio 01, 2016

  Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

  Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos" atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą" kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

 • Gruodžio 01, 2016

  Konkursas „Knyga, pakeitusi mano gyvenimą"

  Tradicija tapusi akcija „Knygų Kalėdos" jau šeštus metus keliauja po Lietuvą. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą. „Knyga gali įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį", – teigia šios akcijos iniciatorė, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 • Gruodžio 01, 2016

  Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Užpaliuose

  Šiaurės šalių bibliotekų savaitė tūkstančiams vaikų ir suaugusiųjų nuo pat Grenlandijos iki Baltarusijos – tai istorijų skaitymas, klausymasis jaukioje žvakių šviesoje. Literatūra ir skaitymas duoda mums progos atsikvėpti ir pasinerti į knygų pasaulį.

 • Gruodžio 01, 2016

  Projektas „Kino knyga" buvo ir Utenoje

  Lapkričio pabaigoje A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko edukacinio - kūrybinio projekto „Kino knyga" užsiėmimas. „Kino knyga" – respublikinis projektas, kuris vyksta nuo 2007 metų. Jis skirtas moksleivių vizualiniam raštingumui ugdyti. Kūrybinėse dirbtuvėse kviečiami dalyvauti 8-12 klasių mokiniai.

 • Lapkričio 30, 2016

  Svečiuose Europos kinas

  Daugailių bibliotekoje lankėsi VŠĮ KINO SAGA direktorė Lina Užkuraitytė. Susirinkusiems Daugailių pagrindinės mokyklos 6-10 klasių moksleiviams pristatė projektą „Europos kinas – kultūrų dialogai".

 • Lapkričio 30, 2016

  Biblioteka švietimo inovacijų parodoje

  Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo" lapkričio 25-26 dienomis vyko Lietuvos švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2016". Paroda „Mokykla 2016" – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys.

 • Lapkričio 23, 2016

  Gospelo muzikos vakaras

  Lapkričio 22 dieną Europoje minėta šventosios Cecilijos diena. Ta proga Utenos muzikos mokyklos Gospelo choras (vadovė V. Šeduikienė) kartu su Utenos A. ir M. Miškinių viešąja biblioteka surengė edukacinį vakarą. Jau antrąjį dešimtmetį dalyvaujantis Gospelo muzikos festivaliuose-seminaruose Klaipėdoje ir Vilniuje Utenos Gospelo choras nuolat džiugina savo koncertais mūsų visuomenę.

Aktualijos

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Šią akciją, įtrauktą į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, o nuo 2010-ųjų įsijungė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

Skaityti daugiau...

Nuorodos