• Kovo 22, 2017

  Skaitymas senjorų gerovei - Švedijos patirtis

  2017 m. kovo mėn. Utenos Trečiojo amžiaus ir Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos darbuotojai, kartu su Nord Plus Adult programos projekto „Jauskis geriau su knyga: skaitymas geresnei savijautai vyresniame amžiuje" (NPAD-2016/10321) partneriais iš Vilniaus, Ventspilio ir Piarnu, viešėjo Švedijos mieste Lidčiopinge.

 • Kovo 21, 2017

  Darbo pasiūlymas jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojui

  Šiuo metu Utenoje ieškomas jaunimo informavimo ir konsultavimo darbuotojas, kuriam siūloma 0,5 etato darbo vieta Jaunimo informacijos centre, integruotame Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

 • Kovo 19, 2017

  Susitikimas – diskusija „BREXIT pasekmės Europai ir Lietuvos saugumui"

  2017 m. kovo 27 d. 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas – diskusija „BREXIT pasekmės Europai ir Lietuvos saugumui".

 • Kovo 18, 2017

  Susitikimas - diskusija

  2017 m. kovo 29 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje susitikimas su Lietuvos karinių jūrų pajėgų karo laivo P15 „Sėlis" kapitonu leitenantu Andriumi Guraliu ir seržantu Ryčiu Pilipavičiumi.

 • Kovo 17, 2017

  Susitikimas su psichiatru prof. Dainiumi Pūru

  2017 m. balandžio 13 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje susitikimas su psichiatru prof. Dainiumi Pūru. Susitikimo tema: „Pasikalbėkime apie psichikos sveikatą".

 • Kovo 17, 2017

  Dailininko A. Indrašiaus 80–mečio minėjimas Vyžuonų bibliotekoje

  Šie metai iškiliam Vyžuonų krašto dailininkui, tautos kultūros vertybių puoselėtojui Algirdui Indrašiui ypatingi: jis švenčia garbingą aštuoniasdešimtmetį. Jam  įteikta Utenos rajono Meno ir kultūros premija, surengta autoriaus jubiliejinė paroda „...einu, kad pasodinčiau medį".

 • Kovo 16, 2017

  Kviečiame dalyvauti parodoje „Tautinis kostiumas – mūsų tautos puošmena ir pasididžiavimas"

  Kviečiame Jus dalyvauti Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos galerijoje gegužės mėnesį rengiamoje parodoje „Tautinis kostiumas – mūsų tautos puošmena ir pasididžiavimas".

 • Kovo 15, 2017

  Tigriukas Tauragnuose

  Kovo 14 d. Tauragnų bibliotekoje vyko popietė „Susipažinkim, aš esu knyga", skirta knygnešio dienai. Popietėje dalyvavo Tauragnų mokyklėlės mokiniai su mokytoja Aldona Tartiliene. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Tigriukas (bibliotekininkė Jurgita Gudelienė) žaidybine forma supažindino mokinukus su knygos sandara.

 • Kovo 14, 2017

  Mokslininkų kreipimasis

  Lietuvių kalbos instituto Sociolingvistikos skyrius kuria lietuvių kalbos rašto darbų bazę „Rašinėliai" ir mums labai reikia jūsų pagalbos. Bazėje kaupiami įvairiais metais, įvairiose Lietuvos vietovėse, visų klasių (1-12 kl.) mokykliniai lietuvių kalbos sąsiuviniai - juose rašyti rašiniai, interpretacijos, diktantai, atpasakojimai, gramatikos ir rašybos užduotys ir kt., su mokytojų taisymais ir vertinimais ar be jų.

 • Kovo 13, 2017

  Seminaras „Menų dūzgės"

  2017 m. balandžio 11 - 12 d. 10 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks seminaras „„Menų dūzgės" Utenoje: bibliotekos edukacinių veiklų pristatymas". Kviečiame bibliotekininkus, ikimokyklinio ugdymo, pradinių klasių bei progimnazijų pedagogus pasirinkti dieną ir į seminarą registruotis prisijungus prie Ugdymo sodo tinklapio https://sodas.ugdome.lt/

Nuorodos