• Sausio 16, 2018

  Susitikimas su profesoriumi dr. Rimvydu Laužiku

  2018 m. sausio 23 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas su archeologu, muzeologu, komunikacijos ir informacijos specialistu, Vilniaus universiteto profesoriumi dr. Rimvydu Laužiku. Tema „Informaciniai karai paveldo / istorijos komunikacijos erdvėje".

 • Sausio 16, 2018

  Aleksandro Makejevo autorinis vakaras

  2018 m. sausio 26 d. 16.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Aleksandro Makejevo autorinis vakaras: koncertas, knygų ir naujo albumo pristatymas. Maloniai kviečiame!

 • Sausio 12, 2018

  Mokinių kurtų paveikslų paroda

  Kviečiame Jus aplankyti Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos galerijoje pristatomą jungtinę VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos ir Kupiškio meno mokyklos mokinių kurtų paveikslų parodą ir grožėtis bei džiaugtis brandžiais jaunų žmonių įvairia technika sukurtais kūriniais.

 • Sausio 11, 2018

  Knyga keliavusi trisdešimt metų

  Utenos bibliotekoje rašytojas, miškininkas ir keliautojas Vy­tau­tas Al­ma­nis pristatė prieš 30 me­tų parašytą romaną „Už Ri­bos". Nau­jau­sia, jau septintoji, autoriaus knyga apie Altajų, keliones ir ieškojimus ir apie tai, kaip pamatyti, kas yra už Ribos.

 • Gruodžio 15, 2017

  Aukščiausias Kultūros ministerijos apdovanojimas mūsų kolegei

  Gruodžio 14 d. už asmeninę atsakomybę kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerijos aukščiausiu apdovanojimu  „Nešk savo šviesą ir tikėk" apdovanota mūsų kolegė, Informacijos išteklių ir inovacijų diegimo skyriaus vedėja Laima Lapinienė.

Aktualijos

 Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose bus kuriami šeimos skaitmeninių veiklų centrai

 

Keturiose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose kuriami švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrai. Šie centrai papildys ir išplės bibliotekų edukacines veiklas, taps naujausių technologijų pažinimo vieta. Veikla vykdoma įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje" (Nr. LLI-089).

Skaityti daugiau...

Nuorodos