• Rugpjūčio 26, 2016

  Kviečiame į miesto šventę!

  2016 m. rugsėjo 3 d. nuo 10 val. A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos, Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje ir Europe Direct Utenos informacijos centro paviljonas Utenos miesto šventėje. Rengsime viktorinas ir knygų loteriją, veiks tiesioginė radijo laidos ,,Stotele - biblioteka" transliacija, pristatysime bibliotekos paslaugas, diskutuosime.

 • Rugpjūčio 26, 2016

  Paskaita-diskusija ,,Ar žinote, ką valgote?"

  2016 m. rugsėjo 2 d. 15 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje atvira paskaita - diskusija ,,Ar žinote, ką valgote?". Kalbėsime apie maisto saugą, vartotojų ir gamintojų poreikius bei ragausime ekologiškų užkandžių.

 • Rugpjūčio 17, 2016

  Diskusija Utenai ir uteniškiams

  2016 m. rugsėjo 3 d. 14.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje specialiai Utenos miesto šventės proga kviečiame į diskusiją „Ką daryti, kad Utena taptų talentų, investicijų ir turizmo traukos centru?".

 • Birželio 28, 2016

  Du savanoriai

  Daugiau nei prieš dešimtmetį savanorystės sąvoka Lietuvoje buvo svetima ir sunkiai suprantama.  Šiandien vis daugiau mūsų bendruomenės narių pripažįsta ją ir suvokia  suteikiamą naudą ir galimybes. Pozityvios šios veiklos rezultatais norime pasidžiaugti ir mes.

 • Gegužės 28, 2016

  Apdovanoti aktyviausi bibliotekos skaitytojai

  Gegužės 25 d. Lietuvos Respublikos Seime pagerbti aktyviausi 2015 metų bibliotekos skaitytojai ir skaitomiausių knygų autoriai. Utenos biblioteka aktyviausiais skaitytojais  išrinko Vidą Gražienę bei moksleivį Simoną Bikelį.

 • Gegužės 20, 2016

  Suskaitmeninti Utenos krašto tremtinių ir politinių kalinių atsiminimai

  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kraštotyros fonde saugomi dokumentai iki šiol buvo prieinami tik atėjusiems į biblioteką.

Aktualijos

Esi smalsus ir aktyvus? Mėgsti keliauti ir atrasti? Suburk komandą ir keliauk po Utenos kraštą!

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka kviečia dalyvauti konkurse ,,Vasaros keliautojas". Tris mėnesius jūs turėsite galimybę keliauti po Uteną ir Utenos rajoną, rinkti taškus ir laimėti 15 asmenukių lazdų!

Skaityti daugiau...

Nuorodos