• Rugsėjo 25, 2018

  Tėvo Stanislovo 100 – osioms gimimo metinėms skirta programa

  2018 m.rugsėjo 26 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Tėvo Stanislovo 100 – osioms gimimo metinėms skirta programa „Tėvo Stanislovo varpai".

 • Rugsėjo 24, 2018

  Susitikimas su filosofu ir rašytoju Arvydu Juozaičiu

  2018 m. spalio 1 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas su filosofu, Agimimo Sąjūdžio pirmeiviu, rašytoju, publicistu Arvydu Juozaičiu ir jo naujausios knygos „Lietuvos tuštėjimo metas“ sutiktuvės. Kalbėsimės apie mūsų likimo savojoje Tėvynėje iššūkius.

 • Rugsėjo 24, 2018

  Filmas „Nulis motyvacijos“

  2018 m. spalio 2 d. 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Izraelio kino filmas „Nulis motyvacijos“, 2013, rež. Talya Lavie, 100 min, Izraelis.

 • Rugsėjo 24, 2018

  Poezijos vakaras „Apleistoj širdies saloj...“

  2018 m. spalio 3 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje poezijos vakaras „Apleistoj širdies saloj...“, pagal Rūtos Mikulėnaitės - Jonuškienės kūrybą. Poetę kalbins rašytojas Stepas Eitminavičius. Muzikuos Audronė Misiukaitė, Renata Buzėnaitė ir Leonas Rutkauskas.

 • Rugsėjo 24, 2018

  Dokumentinio filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ peržiūra ir pristatymas

  2018 m. spalio 5 d. 16 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje kino vakaras. Dokumentinio „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta" (111 min.) peržiūra, pristatymas.

 • Rugsėjo 13, 2018

  Vakaras su naujausiomis Reginos Katinaitės - Lumpickienės knygomis

  Poetė, vertėja Regina Katinaitė – Lumpickienė, išleidusi kelias poezijos knygas, vieną vertimų, šįkart bibliotekoje pristatė naujausią knygą „Tapuolia pūkas aky", kuri yra jau trečioji, parašyta aukštaičių tarme, ir inscenizacijų „Devyni žingsneliai pasakų debesimis".

 • Rugsėjo 10, 2018

  Su dviračiu į Utenos gimtadienį

  Praūžė Utenos miesto 757 – asis gimtadienis su derlinga, kaip ir dera rudeniui, programa ir dalyvių skaičiumi. Biblioteka visą savaitę, rugsėjo 3 – 8 dienomis, švęsdama gimtadienį, kvietė į renginius, parodas, o į miesto gimtadienio mugę atvyko su interaktyviu dviračiu.

 • Rugsėjo 07, 2018

  Padėkojimų vakaras Petrui Panavui

  Rugsėjo 6 d. vakarą bibliotekos salė buvo pilna žmonių. Visi susirinko į poeto, prozininko ir dramaturgo Petro Panavo šventinį vakarą „Tai aukšta Aukštaitijoj, tai šviesu", skirtą paminėti 85-ąjį gimtadienį. O anot mokytojo Stepo Eitminavičiaus, tai padėkojimų vakaras.

 • Liepos 23, 2018

  Pažinkime Lietuvą žemėlapiuose!

  Lietuvos kartografų draugija Valstybės jubiliejinių metų proga yra atvėrusi Lietuvai svarbių žemėlapių galeriją internete (www.100lietuvoszemelapiu.lt). Žemėlapių galerija yra nuolat pildoma, žemėlapiai vertinami. Tokiu būdu siekiama supažindinti tautą su Lietuvai svarbiais žemėlapiais.

 • Birželio 25, 2018

  Pradėtas Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos modernizavimo projektas

  Pagrindinė problema, kuriai spręsti inicijuotas šis projektas - nepakankamai patraukli Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos aplinka nesudaro sąlygų veikloms plėtoti bei jų kokybei užtikrinti.

 • Gegužės 02, 2018

  Pradedamas įgyvendinti projektas

  Pradedamas įgyvendinti projektas „Gyventojų skatinimas išmaniai naudotis internetu atnaujintoje viešosios interneto prieigos infrastruktūroje". Europos Sąjungos skaitmeninėje darbotvarkėje teigiama, kad iki 2020 m. gerokai padaugės naujų darbo vietų, kuriose reikės informacinių ir ryšių technologijų įgūdžių.

 • Kovo 27, 2018

  Bibliotekoje EVS savanorė iš Rusijos

  Jaunimo savanoriškos veiklos centras „Deineta" nuo kovo pradėjo naują projektą su Lietuvos bibliotekomis. Į penkias viešąsias bibliotekas esančias Lietuvos didžiuosiuose miestuose ir mažuose miesteliuose atvyko savanoriai iš Ukrainos, Rusijos, Makedonijos ir Italijos. Utenos biblioteką devynių mėnesių savanorystei pasirinko Almira Nizamova iš Rusijos, Kazanės miesto.

 • Vasario 05, 2018

  Kviečiame prisijungti prie „VYTURIO" skaitmeninių knygų bibliotekos

  Nuo sausio 1 d. bibliotekos skaitytojams suteikiama galimybė ir prieiga nemokamai jungtis ir naudotis skaitmenine „Vyturio" knygų biblioteka www.vyturys.lt

Aktualijos

 Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose bus kuriami šeimos skaitmeninių veiklų centrai

Keturiose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose kuriami švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrai. Šie centrai papildys ir išplės bibliotekų edukacines veiklas, taps naujausių technologijų pažinimo vieta. Veikla vykdoma įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje"/Network-DigiHubs (Nr. LLI-089).

Skaityti daugiau...

Nuorodos