• Liepos 21, 2017

  Algirdas Toliatas: „geriausia daugyba yra dalyba"

  Liepos 19 dieną bibliotekoje antrą kartą į tos pačios knygos „Žmogaus ir Dievo metai" pristatymą bei susitikimą su charizmatiškuoju kunigu, Lietuvos policijos kapelionu Algirdu Toliatu uteniškiai susirinko tikrai labai gausiai nepaisydami šilto ir gražaus vasaros vakaro.

 • Liepos 01, 2017

  Dėl LIBIS sistemos sutrikimo

  Dėl LIBIS sistemos sutrikimo mūsų bibliotekoje ir padaliniuose elektroninis katalogas neveikia. Negalima leidinių paieška, rezervacija bei užsakymas. Stengiamės atstatyti pažeidimus. Knygas galite skolintis, grąžinti, pratęsti galiojimo laiką bei rezervuoti tik bibliotekoje ir jos padaliniuose arba telefonu 8 389 61608. Atsiprašome už nepatogumus.

 • Birželio 19, 2017

  Vasarą keičiasi bibliotekos darbo laikas

  Informuojame, kad vasarą (nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 24 d.) keičiasi skaitytojų aptarnavimo laikas. Pirmadieniais–penktadieniais dirbsime nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 14 val. Paskutinė kiekvieno mėnesio darbo diena – švaros diena, lankytojai neaptarnaujami. Linkime gražios ir šiltos vasaros!

 • Birželio 16, 2017

  Aleksandro Makejevo literatūrinio debiuto pristatymas

  „Pagalvojau, jog mano gyvenimas labai įdomus ir daug įdomių dalykų atsitiko su manim ir ne tik. Tai  praeitais metais per keturis mėnesius parašiau „Švedišką gimtadienį", - pristatė savo literatūrinį debiutą bei atliko keletą dainų bibliotekoje kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas Aleksandras  Makejevas.

 • Gegužės 24, 2017

  Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose bus kuriami šeimos skaitmeninių veiklų centrai

  Keturiose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose pradėti kurti švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrai.

 • Gegužės 22, 2017

  Nijolė Narmontaitė: „rašytoja aš savęs nelaikau, aš tiesiog mėgaujuosi tuo ir žaidžiu“

  Energinga, žavinga ir charizmatiška aktorė Nijolė Narmontaitė Utenos bibliotekoje pristatė jau bestseleriais tapusias savo tris knygas.

Aktualijos

 Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose bus kuriami šeimos skaitmeninių veiklų centrai

 

Keturiose Latvijos ir Lietuvos pasienio regiono bibliotekose kuriami švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrai. Šie centrai papildys ir išplės bibliotekų edukacines veiklas, taps naujausių technologijų pažinimo vieta. Veikla vykdoma įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Švietimui ir gerovei skirtų šeimos skaitmeninių veiklų centrų sukūrimas Rytų Aukštaitijoje ir Pietų Latgaloje" (Nr. LLI-089).

Skaityti daugiau...

Nuorodos