Susitikimas su Lietuvos žurnalistu, redaktoriumi Henriku Vaitiekūnu ir jo knygos pristatymas

2024 m. gegužės 13 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje susitikimas su Lietuvos žurnalistu, redaktoriumi Henriku Vaitiekūnu ir jo knygos „Felčerio užrašai. Sveikatos patarimai, pamąstymai ir gera dozė humoro, praversianti kone visais gyvenimo atvejais“ pristatymas.

Dalyvauja daugeliui iš televizijos ekranų pažįstamas žurnalistas, autorinių laidų vedėjas ir kūrėjas Henrikas Vaitiekūnas.

Dalinai projektą „Jungiančios literatūros ir meno gijos“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

 

Maloniai kviečiame!

 

Žaismingu stiliumi parašytoje debiutinėje publicistikos knygoje sudėta net keliasdešimt esė įvairiausiomis temomis – nuo sveikatos patarimų iki pamąstymų apie gyvenimą. Autorius geba dovanoti tikrą skaitymo malonumą, stebina originaliu požiūriu į įvairius dalykus ir reiškinius. Jis įtraukia skaitytoją į nuotaiką gerinančią proto mankštą, todėl keliaujant per puslapius teks ir paspėlioti, ir paskaičiuoti. Ar tikrai morkos stiprina regėjimą, kiek miega skruzdėlės ir kodėl nuobodžiauja aštuonkojai? Ar žinote, ką reiškia mirmekologija, odometras bei sielos sloga? O kiek kalorijų sudeginsite, greitu tempu eidami penkis kilometrus? Henriko Vaitiekūno kuriamus tekstus pastaraisiais metais spausdina savaitraštis „Lietuvos sveikata“ – ši veikla įkvėpė jį debiutuoti ir kaip knygos autoriui.

 

 

 

Žymos:

Dalintis: