Kartu iki pergalės

Karas Ukrainoje palietė mus visus. Jis nužudė mūsų svajonę, kad vaikai ir anūkai gyvens ramų ir taikų gyvenimą, kad visi gyvensime pasiturimai ir oriai laisvoje savo tėvynėje. Bet jis nenužudė mūsų Tikėjimo pergale. Ukrainos ir mūsų pergale. Apie tai buvo kalbama  Vytauto Kazielos publicistikos knygos „Kartu iki pergalės/ Разом до Перемоги“ pristatyme, vykusiame Utenos A. ir  M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

Renginyje dalyvavo knygos autorius Vytautas Kaziela ir rašytojas Donatas Petrošius, renkantis ir pristatantis paramą Ukrainai.

Šios knygos atsiradimo priežastis – Rusijos sukeltas karas. Kaip vakaro metu sakė knygos autorius, kad jo kaip rašytojo  misija ir atsakomybė yra pajausti, suprasti ir liudyti. Kas savaitę užrašytos mintys apie tai, ką išgyveno,  ką suprato ir sužinojo, tapo savotišku autoriaus karo dienoraščiu, kuris buvo išleistas knyga. Tikime, kad karas vis tiek kada nors pasibaigs ir pasibaigs Ukrainos pergale. Turime padaryti viską, kad tai nepasikartotų.

Knygos pristatyme skambėjo ukrainiečių melodijos, kurias  atliko Utenos meno mokyklos moksleiviai.

Vakaro metu žmonės įsigijo knygų už auką. Visi už šią knygą surinkti pinigai skirti paramai. Įsigiję šią knygą,  parėmė kovojančią Ukrainą.

Dalintis: