Jolitos Herlyn knygos „Citrinmedžių vila“ pristatymas

2023 m. spalio 18 d. 17.00 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje Jolitos Herlyn knygos „Citrinmedžių vila“ pristatymas.

Dalyvauja knygos autorė, Vokietijoje gyvenanti lietuvių rašytoja, viena skaitomiausių Lietuvos bibliotekose grožinės literatūros autorių Jolita Herlyn.

Maloniai visus kviečiame!

Jolita Herlyn nuo 1997 m. Klaipėdos universitete dėstė logiką ir filosofiją, dirbo uostamiesčio savivaldybėje Tarptautinių ryšių ir turizmo skyriuje, „Balticum“ televizijoje vedė pokalbių laidą „Proto aistros“. 2010 metais autorė su šeima persikėlė į Hamburgą ir būtent ten pradėjo kurti romanus. Asocijacijos LATGA duomenimis, Jolitos Herlyn romanai 2016 – 2022 metais įėjo į skaitomiausių lietuvių autorių šalies bibliotekose dešimtuką. 2022 m. autorė ir jos knyga „Moterų sodas“ buvo 3-ioje šio dešimtuko vietoje.

Jolita Herlyn yra parašiusi 12 romanų: „Trys mano vieninteliai“, „Mano vyrai ir jų žmonos“, „Svaigulys“, „Atsargiai – moteris! “, „Geismo spąstuose“, „Angelai neverkia“, „Veidu į saulę“, „Žinau, kad nieko nežinau“, „Šešėlių gaudytoja“, „Moterų sodas“, „Gėdos vaikas“ ir pats naujausias jos romanas – „Citrinmedžių vila“.

The event is finished.

Data

Spa 18 2023
Expired!

Laikas

17:00

Vieta

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
Kategorija