„EBSCO Publishing” duomenų bazės – dabar dar aktualesnės

„EBSCO Publishing”  atnaujino savo akademinę ir verslo informacijos duomenų bazę, kuri prieinama ir mūsų bibliotekos skaitytojams. Dabar vietoje „Academic Search Complete” ir „Business Source Complete” yra prenumeruojamos „Academic Search Ultimate” ir „Business Source Ultimate”.

Šios duomenų bazės skirtos tyrėjams, įvairių sričių profesionalams ir studentams. Jose skaitysite viso teksto el. žurnalų kolekcijas, susijusias su įvairiomis mokslinių tyrimų sritimis.

„Academic Search Ultimate” rasite viso teksto kolekciją, įskaitant daugybę žurnalų, įtrauktų į pirmaujančius citavimo indeksus, nuo astronomijos, antropologijos, biomedicinos, inžinerijos, sveikatos, teisės ir raštingumo iki matematikos, farmakologijos, moterų studijų, zoologijos ir kt.

„Business Source Ultimate” duomenų bazėje, be prieigos prie svarbiausių viso teksto žurnalų, galėsite susipažinti su įvairiais tyrimais, šalių ekonomikos ataskaitomis ir įmonių profiliais, taip pat interviu su vadovais ir analitikais.

Prie „EBSCO Publishing” duomenų bazės suteikiama prieiga nuotoliniams vartotojams.

Norėdami ja pasinaudoti, gauti individualias konsultacijos ar pagalbą, kreipkitės į bibliotekos darbuotojus bibliotekos mokslo ir informacijos zonoje, telefonu 838961608 arba el. pašto adresu  vaidakuncina@yahoo.com

Žymos:

Dalintis: