Knygos į namus

Knygų pristatymo į namus paslauga kviečiami naudotis asmenys, turintys judėjimo negalią ar laikinai, pavyzdžiui, dėl patirtos traumos, negalintys judėti. Knygos skolinamos vienam mėnesiui su galimybe šį terminą prasitęsti dar du kartus, jei leidinys nerezervuotas kito vartotojo.

Bibliotekos transportu knygos išvežiojamos kartą per savaitę (ketvirtadieniais), o skaitytojui paslauga teikiama kartą per mėnesį pristatant ne daugiau kaip penkias knygas.

Norintys pasinaudoti Utenos A. ir  M. Miškinių viešosios bibliotekos knygų pristatymo į namus paslauga kviečiami kreiptis telefonu 8 389 49159  darbo dienomis nuo 9  iki 19 val.

Užsisakydami knygas žinokite savo skaitytojo pažymėjimo numerį, jį reikės pasakyti. Jeigu dar nesate registruotas bibliotekos skaitytojas ar pametėte pažymėjimą, Jums bus išduotas naujas. Registruojant paklausime Jūsų asmens kodo. Jei privačių duomenų nesutinkate teikti telefonu, į biblioteką turėsite atvykti gyvai ir užsiregistruoti.

Knygų pristatymo metu prašysime pateikti neįgalumo pažymėjimą, išskyrus atvejus, kai paslauga užsakoma dėl laikinos traumos.

Skaitymas – ne tik pramoga ir laiko praleidimo būdas, knygos padeda įveikti blogą nuotaiką ir sumažinti stresą, todėl kviečiame išbandyti ir naudotis šia bibliotekos paslauga.