Vytauto Račicko jubiliejinis vakaras

Sausio 1 d. mylimas vaikų rašytojas, kraštietis Vytautas Račickas minėjo 70-ies metų sukaktį. Jis nepamiršta Utenos ir savo gražią sukaktį kartu su uteniškiais atšventė balandį. Balandžio 27-ąją bibliotekos lankytojai, miesto svečiai susirinko į kraštiečio, rašytojo Vytauto Račicko jubiliejinį vakarą „Jo knygos gimsta iš širdies…”.

Renginio metu rašytojas papasakojo apie savo vaikystę, jį ugdžiusius mokytojus, pirmąsias kūrybos publikacijas spaudoje, susitikimus su skaitytojais. Susitikime dalyvavo ir vaikų literatūros specialistė Rasa Milerytė, kuri apžvelgė ir pristatė trumpą autoriaus kūrybos darbų apžvalgą. Vakaro šventinę nuotaiką palaikė ir savo dainas dovanojo dainavimo studija „Decima” (vad. G. Kapčiuvienė). Jubiliejinį renginį pabaigė šilti sveikinimo žodžiai nuskambėję iš Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino, Utenos literatų atstovų, puodžių karaliaus Vytauto Valiušio, Utenos A. ir M. Miškinių bibliotekos direktorės Vidos Garunkštytės, ilgamečio Utenos krašto žurnalisto Romualdo Valančiūno, bei draugų ir artimųjų lūpų.

Tardamas atsisveikinimo žodį rašytojas Vytautas Račickas sakė esąs nustebintas, kad į jubiliejinį vakarą susirinko tiek žmonių, dėkojo už gražius žodžius ir sveikinimus, už tai, kad yra mylimas ir vertinamas.

Dalintis: