Utenoje viešėjo „Erasmus+“ strateginės partnerystės projekto dalyviai

Vasario 1–5 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Europos Komisijos programos „Erasmus+” 2 pagrindinio veiksmo (KA2) strateginės partnerystės projekto „Development of Elderly’s Digital Skills Through Family Learning”/ „Vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių gebėjimų ugdymas mokantis kartu su šeima” partnerių iš Ispanijos, Bulgarijos, Turkijos, Italijos ir Estijos susitikimas.

Projekto vykdytoja yra Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka. Tikslas – sustiprinti projekte dalyvaujančių institucijų potencialą ugdant vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninius gebėjimu, įgalinti populiarinti vyresniųjų mokymosi kartu su šeima idėją bei ją įgyvendinti.
Projekto partneriai susipažino su Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos veikla bei patirtimi, dalijosi savąja ir įgijo naujų įgūdžių. Kartu yra kaupiami geros patirties pavyzdžiai, sėkmės istorijos, kurios bus paviešintos.

Projektą finansuoja Švietimo mainų paramos fondas Lietuvoje, jo trukmė – beveik dveji metai. Projektui skirta 82230 EUR dotacija.

Dalintis: