Naktis bibliotekoje’23

Spalio 30 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Utenos jaunimo informacijos centras kartu su Europe direct Utena centru pakvietė jaunimą į renginį „Naktis bibliotekoje’23“.

Sudalyvauti „Naktiniame kino seanse“ panoro gausus būrys jaunimo. Dalyviai, kaip tikros kino žvaigždės, į salę žengė raudonu kilimu. Susirinkusius pasveikino bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė, kuri palinkėjo įdomios nakties, smagiai praleisti laiką bei nauju būdu pažinti Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos paslaugas. Susirinkusį jaunimą pasveikino  ir Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vestina Liobikaitė, kuri džiaugėsi matydama tiek daug jaunų ir aktyvių dalyvių. Vakaro staigmena buvo visiems gerai žinomo atlikėjo, muzikanto, o dabar ir rašytojo  – Vido Bareikio pasirodymas. Jaunimas turėjo galimybę pabendrauti su svečiu, užduoti jam klausimus, išgirsti jo atliekamas dainas ir laimėti naują atlikėjo knygą. Po susitikimo su svečiu dalyviai buvo išsiųsti į teminius pabėgimo kambarius, kuriuose patys tapo įvairių filmų personažais, atliko užduotis, pareikalavusias daugelio sričių žinių, loginio ir kūrybinio mąstymo. Po aktyvaus judėjimo bibliotekos erdvėse dalyviai buvo pakviesti į renginio partnerių, centro STEAM Utena organizuotas veiklas. Čia jie sužinojo apie kosmoso, astronomijos paslaptis, pabandė piešti chna dažais. Pasistiprinimu pasirūpino Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinės šauliai, kurie visiems susirinkusiems išvirė košės ir karštos arbatos. Vakaro pabaigoje svečiuose lankėsi Utenos kultūros centro režisierius Vytautas Kubilius, kuris pravedė aktorystės meno pamokas.

Renginį vainikavo geriausių kostiumų rinkimai, kuriuos išrinko patys dalyviai bei organizatorių komisija. Net 15-ai laimėtojų bibliotekos direktorė įteikė rėmėjų įsteigtus prizus.

Dalintis: