Kontaktai

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Vida Garunkštytė (CV)

Direktorė
Tel. 8-389-61606
Mob. 8-686-39691
El. paštas - vida@uvb.lt

Vida GarunkštytėDirektorė                                                         

8-389-61606
8-686-39691

vida@uvb.lt
Regina MikalauskienėDirektorės pavaduotoja

8-389-50948 8-618-27430

reginam@uvb.lt
Gytis Barkauskas

Direktorės pavaduotojas ūkio

reikalams

8-389-49155gytisb@uvb.lt  
Laimutė ManiušienėMetodininkė8-389-49155laimam@uvb.lt
Vaida Kazakevičiūtė

Personalo specialistė

Dailininkė

8-389-61601     vaida@uvb.lt
Žygimantas Valinčius

Teisininkas

 zygimantasv@uvb.lt
Vytautas BrazdžiusInžinierius bibliotekinių procesų automatizavimui8-389-61389  vytas@uvb.lt
Andrius SlapšinskasInžinierius bibliotekinių procesų automatizavimui8-389-49153  andrius@uvb.lt
Tadas LapinasInžinierius bibliotekinių procesų automatizavimui8-389-61389  tadas@uvb.lt
Audrius MatkevičiusInžinierius bibliotekinių procesų automatizavimui8-389-49153  a.matkevicius@gmail.com
Laima MerkytėVyriausioji buhalterė8-389-61602laimabuh@uvb.lt
Dalia MatulienėBuhalterė-apskaitininkė8-389-61602daliam@uvb.lt
Milda LaurinavičienėSkyriaus vedėja8-389-50864mildal@uvb.lt
Valentina GimbutienėBibliotekininkė8-389-50864valentinag@uvb.lt
Rima RamanauskaitėBibliotekininkė8-389-49158rimar@uvb.lt
Biruta VaškelienėBibliotekininkė biruta@uvb.lt
Laima MaigienėBibliotekininkė laimamai@uvb.lt
Jurgita GudelienėBibliotekininkė8-389-49152jurgita.biblioteka@gmail.com
Raimonda AndreikėnaitėBibliotekininkė8-389-61608raimondaa@uvb.lt
Rita StakienėBibliotekininkė8-389-61608ritas@uvb.lt
Daiva-Grasilda PilkauskaitėBibliotekininkė8-389-61608daivap@uvb.lt
Violeta CicėnienėBibliotekininkė8-389-49159violeta@uvb.lt
Žydronė TuzienėBibliotekininkė8-389-49157tuz.zydrone@gmail.com
Daiva KarpavičienėBibliotekininkė8-389-49157daivak@uvb.lt
Beatričė NavarskaitėBibliotekininkė8-389-61608beatricen@uvb.lt
Laima LapinienėSkyriaus vedėja8-389-49156laimal@uvb.lt
Ramunė GrašytėBibliografė8-389-61607ramuneg@uvb.lt
Gražina KavoliūnienėBibliografė8-389-61607grazinak@uvb.lt
Vaida KunčinienėBibliografė8-389-61607vaidak@uvb.lt
Jolanta SavickaitėBibliografė8-389-61607jolantas@uvb.lt
Milda JankauskienėBibliografė                              8-389-61607mildaj@uvb.lt
Neringa MatkevičienėBibliografė8-389-61607neringa.matkeviciene@gmail.com
Gintarė KatinėInžinierė bibliotekinių procesų automatizavimui 8-389-49154gintare.gruodyte@gmail.com 

Laimutė Žvirblienė

Jolita Pretkelienė

Lina Žalytė-Grinskienė

Aukštakalnio biblioteka

Bibliotekininkės

 

8-389-65144aukstakalnis@uvb.lt

Birutė Maniušienė

Dalia Skirienė

Smėlio biblioteka

Bibliotekininkės

8-389-61603smelis@uvb.lt
Asta PaškauskienėAntalgės biblioteka, bibliotekininkė8-389-37672antalge@uvb.lt
Elvyra VigėlienėBiliakiemio biblioteka, bibliotekininkė8-389-49217biliakiemis@uvb.lt
Justina MedelėDaugailių biblioteka, bibliotekininkė8-389-51694

daugailiai@uvb.lt

Rimanta GaidienėJuknėnų biblioteka, bibliotekininkė8-389-44310juknenai@uvb.lt
Zita KaunelienėKaniukų biblioteka, bibliotekininkė8-389-49831kaniukai@uvb.lt
Loreta CigelskienėKirdeikių biblioteka, bibliotekininkė8-389-43626kirdeikiai@uvb.lt
Ona ŠyvienėKlykių biblioteka, bibliotekininkė klykiai@uvb.lt
Irena JuotkienėKuktiškių biblioteka, bibliotekininkė8-389-33218kuktiskes@uvb.lt
Danutė MažliokienėLeliūnų biblioteka, bibliotekininkė8-389-60869leliunai@uvb.lt
Danutė TrinkūnienėPačkėnų biblioteka, bibliotekininkė8-389-49108packenai@uvb.lt
Greta IvanauskienėPakalnių biblioteka, bibliotekininkė8-389-77026pakalniai@uvb.lt
Vilma GasiulienėRadeikių biblioteka, bibliotekininkė8-389-44668radeikiai@uvb.lt
Regina KirkienėSaldutiškio biblioteka, bibliotekininkė8-389-36718saldutiskis@uvb.lt
Jovita MačiulienėSirutėnų biblioteka, bibliotekininkė8-389-47437sirutenai@uvb.lt
Vilma KarnuševičienėSudeikių biblioteka, bibliotekininkė8-389-34330sudeikiai@uvb.lt
Nijolė ŠuminienėTauragnų biblioteka, bibliotekininkė8-389-75037tauragnai@uvb.lt
Vida JuškienėUžpalių biblioteka, bibliotekininkė8-389-31200uzpaliai@uvb.lt
Vida MasiulienėVaikutėnų biblioteka, bibliotekininkė8-389-48524vaikutenai@uvb.lt
Ernesta ŠlapelienėVilučių biblioteka, bibliotekininkė8-389-49633viluciai@uvb.lt
Daiva PilkauskaitėVyžuonų biblioteka, bibliotekininkė8-389-60333vyzuonos@uvb.lt
 Dainora Narkūnienė Centro vadovė 8-646-11406

  utena@eudirect.lt

 Edita Šileikytė Bibliotekininkė darbui su jaunimu8-623-05199utena@eurodesk.lt 
EnglishGermanLithuanianUkrainian