Urbanistika kvadratu. Du profesoriai, dvi knygos

2023 m. vasario 27 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje „Urbanistika kvadratu. Du profesoriai, dvi knygos“. Pristatoma: Algis Vyšniūnas „Architektūrinės ir urbanistinės idėjos Šiauliuose“ ir „ Zigmas Jonas Daunora „Valstybė-metropolinis rajonas-sostinė. Koordinuotos urbanistinės plėtros posovietinėje Lietuvoje klausimai“. Maloniai kviečiame!

2019 m. pabaigoje išleistos dvi urbanistikos mokslo knygos, kurių pristatymai vyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Šios knygos sudomino ne tik profesionalius architektus ar urbanistus, bet ir miestų vadovus, urbanistinės plėtros bei strateginio miestų planavimo ir vystymo specialistus. Tai:

prof. dr. Algio Vyšniūno „Architektūrinės ir urbanistinės idėjos Šiauliuose“ apie svarbiausias architektūrines ir urbanistines idėjas, kurios turėjo įtaką miesto urbanistinei plėtrai, ir

prof. dr. Zigmo Jono Daunoros monografiją „Valstybė – metropolinis rajonas – sostinė: koordinuotos urbanistinės plėtros posovietinėje Lietuvoje klausimai“ — solidi mokslinė studija apie paradoksalią šių disciplinų padėtį demokratinėje Lietuvoje, išleido Kultūrinių iniciatyvų grupė „Kvadratas“.

Kviečiame į knygų pristatymą, kurio metu prof. dr. Algis Vyšniūnas ne tik pristatys knygas, bet ir pateiks platesnį vaizdą į istorinius bei kultūrinius urbanistinės raidos Lietuvoje veiksnius.

Tomas J. Daunora,

Kultūrinių iniciatyvų grupė Kvadratas

+370 687 21619

The event is finished.

Data

Vas 27 2023
Expired!

Laikas

17:00

Vieta

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
Kategorija