Knygos „Kruvinos saulėgrąžos. Rusijos-Ukrainos karo dienoraštis“ pristatymas

2023 m. spalio 24 d. 17.00 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje rašytojo Giedriaus Petkevičiaus knygos „Kruvinos saulėgrąžos. Rusijos-Ukrainos karo dienoraštis“ pristatymas.

Dalyvauja knygos autorius, rašytojas, istorikas, karybos tyrinėtojas, keturių knygų – „Didžiųjų karų paslaptys“, „Karo žmonės“, „Karo anatomija“ ir „Kruvinos saulėgrąžos. Rusijos–Ukrainos karo dienoraštis“ autorius Giedrius Petkevičius.

Maloniai visus kviečiame!

Giedrius Petkevičius savo alkį tyrinėdamas karybą ir istoriją knygos autorius stengėsi numalšinti tarnaudamas Krašto Apsaugos Savanorių pajėgose ir studijomis Vytauto Didžiojo Universiteto Istorijos fakultete. Žmogaus sielos gelmes ir tamsiąsias puses tyrinėjo dirbdamas psichologu su nuteistaisiais. Nuolatinis Lietuvos kariuomenės dalinių ir pratybų lankymas, bendravimas su įvairaus rango kariškiais ir praktinė parama Šaulių Sąjungai, o pagaliau ir įvairiausių istorinių, politinių bei karinių šaltinių studijos ir analitinis vertinimas suformavo unikalų požiūrį į mus supančią karinę, politinę aplinką ir istorinį paveldą.

The event is finished.

Data

Spa 24 2023
Expired!

Laikas

17:00

Vieta

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka
Kategorija