Interaktyvi knyga atskleis augalų paslaptis

Šie metai ypatingi - minime kraštietės, habilituotos biologijos mokslų daktarės Eugenijos Šimkūnaitės šimtmetį. Mokslininkė išstudijavo daugybę vaistažolinių augalų, liaudies medicinos patirtį, skatino domėtis augalų nauda.

Skaityti daugiau...

Kraštovaizdžiai „Ir gražus gi kraštas mūs gimtasis..."

O kad tuo įsitikintumėte Zarasų ir Utenos viešosios bibliotekos vėl kviečia lankytojus į naują interaktyvų gimtojo krašto pažinimo turą. Užsidėję virtualios realybės akinius dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos rajonų kultūrinio kraštovaizdžio objektus, išgirsti spalvingomis legendomis apipintas jų atsiradimo istorijas.

Skaityti daugiau...

„Biblioteka visiems" – saugi aplinka autizmo spektro bei kalbos ir komunikacijos sutrikimų turintiems lankytojams

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos, kartu su kitų Lietuvos viešųjų bibliotekų, duris papuošė išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems".

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje užfiksuotas koronoviruso atvejis

Lapkričio 13 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Utenos departamentas informavo, jog vienas Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos darbuotojas užsikrėtė koronavirusu (Covid – 19).

Skaityti daugiau...

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose lankytojų aptarnavimo tvarka

Visoje Lietuvos Respublikoje paskelbus karantiną Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos ir padalinių lankytojų aptarnavimo tvarka ir darbo laikas: pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.;

Skaityti daugiau...

NEĮVYKS. Rašytojo Broniaus Radzevičiaus skaitymai

NEĮVYKS. 2020 m. lapkričio 5 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje rašytojo Broniaus Radzevičiaus skaitymai. Dalyvauja rašytojo žmona Genovaitė Radzevičienė sesuo Birutė Surgailienė, brolis Alvydas Radzevičius.

Skaityti daugiau...

Paroda apie klaidinančią informaciją „The Glass Room“

Kas nutinka, kai mes vis labiau pasikliaujame socialiniais tinklais ir žiniatinkliu kaip kanalu informacijai gauti? Kokią informaciją matome, o kokios nematome? Kaip nustatome, ar nuotrauka arba žinutė yra tikra, o gal melaginga?

Skaityti daugiau...

Pokalbis „Lietuva ir pasaulio iššūkiai"

2020 m. spalio 30 d. 16 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas su Rytų Europos studijų centro vadovu, VU TSPMI lektoriumi Linu Kojala. Pokalbio tema „Lietuva ir pasaulio iššūkiai". Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...