Stovai paspirtukams!

Ei, ar jau matėte? Daugiau nereikės nerimauti dėl savo paspirtuko ar dviračio! Į biblioteką griežtai draudžiama įvaryti šias transporto priemones, todėl būtent jiems, prie bibliotekos pagrindinio įėjimo jau įrengti nauji stovai, kuriuose galite priemones priparkuoti ir saugiai užrakinti spyna (tačiau ja turite pasirūpinti patys)! Taip pat visai šalia yra įrengti ir dviračių stovai.

Nauja paslauga – knygų pristatymas į namus!

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, siekdama didinti paslaugų prieinamumą ir dovanoti skaitymo džiaugsmą didesniam skaičiui miesto gyventojų, nuo spalio mėnesio pradeda teikti naują paslaugą – KNYGŲ PRISTATYMAS Į NAMUS!

Skaityti daugiau...

Valstybės teikiama teisinė paslauga nuotoliniu būdu

Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba informuoja, kad gyventojai, pageidaujantys gauti antrinę teisinę pagalbą, prašymus ir kitus dokumentus savarankiškai gali teikti per teisinių paslaugų informacinę sistemą – TEISIS.

Skaityti daugiau...

neSkaitymo festivalis

Trečius metus iš eilės prie spalio mėnesį vykstančios pasaulinės iniciatyvos „Go Red for Dyslexia" jungiasi ir Lietuva. Šį kartą su trenksmu – organizuojamas neskaitymo festivalis, kuriame laukiami ne tik turintys disleksiją, bet ir norintys ją pažinti.

Skaityti daugiau...

Diskusija „Tu nesi vienas"

2022 m. spalio 3 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje jaunimo metams skirtas renginys-diskusija apie psichologines problemas, priklausomybes, kaip su jomis kovoti ir kur ieškoti pagalbos „Tu nesi vienas".

Skaityti daugiau...

Kino vakaras

2022 m. rugsėjo 20 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos  konferencijų salėje kino vakaras. Dokumentinio filmo „Mončys. Žemaitis iš Paryžiaus" (79min.) N-13 peržiūra, pristatymas. Dalyvauja filmo režisierius Linas Mikuta. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Kino vakaras

2022 m. rugsėjo 27 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos  konferencijų salėje kino vakaras. Dokumentinio filmo „Švelnūs kariai" (79min.) N-13 peržiūra, pristatymas. Dalyvauja filmo režisierė Marija Stonytė. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Knygos „Ignalinos pasakos" pristatymas

2022 m. rugsėjo 29 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos  konferencijų salėje kūrybinėje rezidencijoje Ignalinoje rašytojų sukurtos knygos „Ignalinos pasakos" pristatymas. Dalyvauja pasakų autorės Gintarė Adomaitytė, Ilona Ežerinytė ir Rasa Milerytė. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...