Nuoširdžiai su Vaiva Mainelyte

Gruodžio 2 dieną bibliotekoje vyko nuoširdus ir nesuvaidintas vakaras su  gerai visiems žinoma kino legenda - aktore Vaiva Mainelytė bei režisieriumi Ramučiu Rimeikiu, kuris, kaip sakė, užvers klausimais, „kad ji galėtų pasakyti tai, kas dar nežinoma".

„Aktoriaus kelias, darbas  yra labai sudėtingas, sakoma, kaip vienadienio drugelio: suvaidina ir užmiršta... bet yra tokių aktorių, kaip Vaiva, kurios kelias tęsiasi ir tęsiasi –  spindulių kelias, nors jis ir nebuvo lengvas",- pradeda vakaro moderatorius, režisierius, bičiulis Ramutis Rimeikis. Ir pokalbio metu aktorė nuoširdžiai pasakojo apie savo gyvenimo kelią nuo pirmųjų prisilietimų prie teatro, kūrybinių ieškojimų, vaidybą bei šiandieninį teatrą, kuris, anot aktorės, „jau nebe mano teatras". V. Mainelytė pasidalino ir šeimyninės laimės trupiniais: vaikais, anūkais bei sveikata. Renginio metu buvo rodomos filmų ištraukos, nuotraukos, girdimi kolegų pasisakymai.

Aktorė džiaugėsi, jog dar sulaukianti daug dėmesio ir vaidmenų, o labiausiai, jog yra atradusi savo gyvenimo kelią aktorystėje, kuri yra išsipildžiusi svajonė. Tai niekada netaps vienadieniu drugeliu, nes įdėta daug širdies, meilės, pastangų. Tai liudija gerbėjų šypsenos, gėlės, plojimai, atidumas aktorės žodžiui.

Parengė Dainora Narkūnienė