Dokumentinio filmo „Ežerų dugne" peržiūra

2015 m. spalio 27 d. (antradienį) 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje dokumentinio filmo  apie povandeninę Lietuvą „Ežerų dugne" (aut. A. Anglickaitė, I. Stanaitytė), peržiūra.  Vakaro svečias prodiuseris Andrius Daniulaitis.

Maloniai kviečiame!

~~~~~~

Tai filmas apie 4 Lietuvos ežerus: Ilgį, Baltuosius Lakajus, Versminį, Asveją Filmo autorės dvi jaunos režisierės Akvilė Anglickaitė ir Irma Stanaitytė. Filmas ypatingas ir tuo, kad apie 4 ežerus pasakoja 4 narai, kuriems nardyti – didžiausias malonumas. Ežerus, kuriuos pamatysime filme, pasiūlė filmo prodiuseris, naras A. Daniulaitis. Režisierė A. Anglickaitė teigė, kad pradžioje naras pasiūlė 5 ežerus, tačiau vėliau buvo pasirinkti 4, kurių vaizdai būtų įspūdingiausi.Filmo „Ežerų dugne" kūrimas nuo savo idėjos pradžios iki galutinio, paskutinio etapo, truko 14 mėnesių. Todėl filme pastebimi ir skirtingi metų laikai.Filmas skirtas tiek mažam, tiek dideliam.
2014 m. dokumentiniam filmui skirta Petro Abukevičiaus premija už kinematografišką žvilgsnį į povandeninį Lietuvos ežerų pasaulį.