Vėl biblioteka kviečia į knygų mugę!

Kas? Pavasario knygų mugė!

Kur? Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje

Kada? Balandžio 28 d. 11 – 19 val.

Kas vyks?   

15 leidyklų

Balandžio 23 d. prasideda 15 – oji „Nacionalinė bibliotekų savaitė", gausi renginiais. Ta proga jau antrą kartą biblioteka kviečia savo skaitytojus į „Pavasario knygų mugę", kurioje dalyvaus net 15 leidyklų („Andrena",  „Raidynėlis", „Utenos Indra", „Bernardinai.lt", „Gimtasis žodis", „Baltos lankos", „Terra Publica",  „Educata", „Algarvė", „Charibdė", „Obuolys", „Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras", „Lietuvos rašytojų sąjungos", „Žara", „Versus aureus") ir knygynas „Pegasas". Labiausiai džiugina  ne tik leidyklų skaičius, norinčių dalyvauti mugėje, gausybė kvepiančių naujų knygų, bet ir kainos, kurios paprastai ir vilioja į muges.

Knygos pristatymas

Šiemet leidykla „Virtuvės knyga" pristatys naują knygą „Praktiškos moters knyga". „Virtuvės knyga" – nauja leidykla, kurioje leidžiamos knygos mėgstantiems suktis virtuvėje, ruošti pusryčius, pietus ar vakarienę, o gal šeimos šventes ar draugų vakarėlius. „Praktiškos moters knyga" – tai universali praktinių patarimų knyga šiuolaikinėms, laiką bei pinigus taupančioms moterims, kurios rūpinasi savo sveikata, grožiu, nori turėti derlingą sodą, daržą, gražų ir spalvingą gėlyną ar balkoną, mėgsta ruošti skanų maistą savo šeimai ir svečiams. Ateikite į pristatymą ir sužinosite kaip pavasarį pasitikti sveikoms, gražioms, energingoms ir kupinoms naujų idėjų.

Loterija ir dovanos

„Jei knygų mugėje nieko ir nepirksite, be knygos vis tiek neišeisite. Knygą bus galima laimėti knygų loterijoje", - juokiasi mugės organizatorės.

Taip pat veiks Europe Direct informacijos centras bei jaunimo informavimo taškas „Euodesk" su savo naujienomis bei dovanomis.

Išskirtinė kava ir fotosesija

Ateinančius pasitiks „Cofe_ole" mobilis su gardžia kava ir gaiviaisiais gėrimais, o prie naujo bibliotekos reklaminio stendo savanorė ispanė Crsitina rengs fotosesiją.

Kūrybinės dirbtuvės

Mažuosius bibliotekos lankytojus ar mėgstančius įvairiausius rankų darbo darbelius, knygų mugėje kvies kūrybinės dirbtuvės. Užsiėmimai vyks vaikų skyriuje, o pasidarę darbelį, galėsite išsinešti namo.

Gyva muzika. Džiazas

Gerą nuotaiką dovanos gitaristas Ramūnas Šulcas bei unikalaus balso savininkė, projektų „X Faktoriaus", „Vunderkindai.lt", „Chorų karai" dalyvė Ugnė Audzevičiūtė, kuri savo  charizma ir talentu žavi klausytojus.

Be abejo, visi uteniškiai ir bibliotekos lankytojai kviečiami į  finalinį renginį. Pirmą kartą bibliotekoje  - vokalistės Giedrės Kilčiauskienės ir pianisto Andrejaus Polevikovolietuviško džiazo koncertas.

Giedrė Kilčiauskienė, žinoma kaip grupių „Empti" ir „Pieno lazeriai" bei „Blue in Bossa" projekto vokalistė, - universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. Dauguma aranžuočių kūrė Andrej Polevikov. Tai patyręs džiazo pianistas, grojantis įvairių stilių muziką - nuo tradicinio džiazo iki šiuolaikinės akademinės muzikos, nuolat koncertuojantis su įvairiais Lietuvos bei užsienio muzikantais. Būdamas energingas įdomių idėjų ieškotojas, Andrejus nuolat generuoja naujas ir tobulina jau sukurtas programas.

Tikslesnio renginio repertuaro kviečiame ieškoti www.uvb.lt  Facebook paskyroje bei bibliotekoje.

Maloniai kviečiame!

Parengė Dainora Narkūnienė