Vakaras moterims ir ne tik

2015 m. kovo  26 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje vakaras moterims ir ne tik „Menas gyventi. N-40" pagal Rūtos Vanagaitės knygas „Pareigos metas" ir „Ne bobų vasara".

Dalyvauja knygų autorė.

Susitikimo metu galėsite įsigyti R. Vanagaitės knygų.

Maloniai kviečiame!

~~~~~~~

Teatrologės, prodiuserės,  festivalio LIFE įkūrėjos, politikės parašytos knygos išsiskiria kitokiu mintijimu, nestandartiniu požiūriu. Tai vienus stebina, kitus glumina, verčia prieštarauti, bet nepalieka abejingais.

Eidama į politiką teatrologė, prodiuserė  Rūta Vanagaitė turėjo vieną tikslą – pakeisti padėtį senelių slaugos srityje. Kai nepavyko išjudinti didžiulio biurokratinio aparato ir teko pripažinti, kad valstybei senukai nerūpi, visą savo 10 metų patirtį, kai jai pačiai teko susidurti su tėvų slauga, ji sudėjo į knygą „Pareigos metas". Autorei nėra jokių tabu – pradedant nuo to, kiek kainuoja ori senatvė, baigiant tuo, ar verta gyventi taip ilgai.
Kita knyga moterims nuo keturiasdešimties. Tai gyvenimo pamokos – priimtinos, nepriimtinos, bet dominančios. Šiandien Rūta Vanagaitė  moteris vadina stipriąja lytimi. Todėl, kad šiuolaikinės moterys sugeba aprėpti daugybę pareigų. Tačiau joms taip pat svarbu nepalūžti. „Mano gyvenimo moto – džiaukis savimi ir pasirūpink kitais. Ir būtent tokia eilės tvarka reikėtų dėlioti žodžius. Pirmiausia reikia žiūrėti savęs. Tik taip pavyks pratęsti bobų vasarą ir ji truks ne dvi savaites, o visą gyvenimą", – sako ji.