Kviečiame į monospektaklį

2014 m. gruodžio 9 d. 17.15 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje monospektaklis pagal Gendručio Morkūno esė rinkinį „Švęsti kosmose ir tvarte" (rež. Vytautas Rašimas ir Živilė Mičiulytė). Vaidina Vytautas Rašimas.

Kvietimai į spektaklį bibliotekos registracijoje.

Maloniai kviečiame!

~~~

Kviečiame švęsti ir pakalbėti. Dar pamąstyti. Apie  kosmosą ir tvartą, apie pasaulį ir Lietuvą. Siūlome išgirsti žinomo lietuvių rašytojo G.Morkūno tekstų įkvėpto aktoriaus išpažintį.

" Astronomai sako, kad iš žemės matosi maždaug 9 tūkstančiai žvaigždžių. Turint galvoje, kad visas žemės rutulio paviršiaus plotas yra 510 milijonų kvadratinių kilometrų, o Lietuva užima 65 tūkstančius kvadratinių kilometrų, nesunku apskaičiuoti, kad mūsų šaliai tenka viena žvaigždė ir dar penkiolika šimtųjų kitos. Taigi, ir mes turime savo žvaigždę. Tad ar gali savo žvaigždę turinti valstybė sėdėti mėšle?"

„Šiais sunkiais globalinio atšilimo ir dirbtinių cepelinų laikais tie, kurie mini paprastus žmones, turėtų juos bent jau trumpai apibūdinti. Papasakoti, kaip jie atrodo, kur jų būtų galima rasti, ir kodėl su jais reikia sieti šviesios ateities viltis.(...) „Paprastas žmogus" -juk šis žodžių junginys neša visai rimtą viltį. (...) O jeigu pradėjus pasakoti paaiškės, kad tų vilčių nelabai yra su kuo sieti?(...)"

Režisieriai: Vytautas Rašimas ir Živilė Mičiulytė

Vaidina: Vytautas Rašimas

Spektaklio trukmė-1 val. 15 min.