Civitas klubo susitikimas

Spalio 13 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks Utenos Civitas klubo susitikimas – diskusija su Lietuvos banko Tarptautinių ryšių departamento vyresniuoju specialistu Mariumi Skuodžiu. Pokalbio tema „Euras Lietuvoje: ką vertėtų žinoti?".

Maloniai visus kviečiame!

Pilietinės visuomenės institutas

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

                                                                                                         ~~~

Marius Skuodis - Lietuvos banko Tarptautinių ryšių departamento vyresnysis specialistas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto doktorantas.

2012 m. baigė Viešosios ir ekonominės politikos magistrantūros studijas Londono ekonomikos mokykloje. 2010 m. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijo Politikos mokslų (Europos studijų) magistro laipsnį. 2008 m. ten pat baigė Politikos mokslų bakalauro studijų programą. Nuo 2012 m. dėsto Vilniaus universitete ir dirba Lietuvos banke.

Prieš tai vykdė didelės apimties taikomąjį tyrimą Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui (2011–2012 m.), dirbo Viešosios politikos ir vadybos institute (2009–2010) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje (2008–2009). Jis yra buvęs Lietuvos valstybinio mokslo ir studijų fondo (2006–2009) ir Valstybinio studijų fondo (2010) valdybų narys.