Kino studijos Just a Moment filmas "Julija"

Kovo 6 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Autorinio kino aljanso vakaras. Kino studijos Just a Moment filmas "Julija".

Režisierė: J. Jackie Baier

Žanras: dokumentinis

Filmo kilmės šalis: Lietuva

Filmo sukūrimo metai: 2013

Filmo trukmė: 89 min.

N-18

„Suaugusiems skirta juosta – jaudinanti, ilgamete pažintimi ir foto bei video medžiaga, paremta biografinė istorija apie iš Klaipėdos kilusią trisdešimtmetę transseksualią moterį Juliją. Herojė paauglystėje buvo priversta bėgti iš namų į Vokietiją. Ten ji buvo parduota į prostitucijos verslą ir atsidūrusi ant visiško fizinio ir psichologinio išsekimo ribos."

Lietuviškų filmų peržiūros vyks kiekvieną mėnesio ketvirtadienį.

Maloniai visus kviečiame!

                                                                                                     ~~~~~~~~

2012-aisiais įsikūrusi organizacija Autorinio kino aljansas vienija tarptautinį pripažinimą pelniusius Lietuvos prodiuserius ir režisierius, tokius kaip Kristina Buožytė, Algimantas Puipa, Kristijonas Vildžiūnas, Ignas Miškinis, Uljana Kim, Giedrė Žickytė, Ieva Norvilienė, Janina Lapinskaitė, Dagnė Vildžiūnaitė, Saulius Drunga, Jurga Dikčiuvienė. Jo nariais taip pat yra Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai Arūnas Matelis, Audrius Stonys, Šarūnas Bartas. Autorinis kino Aljansas siekia atkreipti šalies kultūrai neabejingų žmonių dėmesį į autorinį kiną, kaip svarbią nacionalinės kultūros dalį, bei pristatyti lietuvių filmų autorius ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir šalies regionuose, mažesniųjų miestų ar miestelių kultūrinėse erdvėse. Aljanso narių sukurti filmai per trumpą laiką spėjo kartu pelnyti per šimtą svarbiausių tarptautinių kino apdovanojimų, tarp kurių - Europos kino akademijos apdovanojimą už geriausią dokumentinį metų filmą Audriaus Stonio darbui „Neregių žemė" ir Amerikos režisierių gildijos apdovanojimą Arūno Matelio filmui „ Prieš parskrendant į Žemę".

www.autoriniokinoaljansas.lt