„Keliaujančių architektūros dirbtuvių" paroda Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje

2014 m. vasario 15 d. -  kovo 7 d. Utenos A.  Ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje eksponuojama 2013 m. vasaros atostogų metu vykusio projekto „Keliaujančios architektūros dirbtuvės" rezultatų paroda.

Parodoje pristatoma 16 unikalių realizuotų projektų viešosiose mažųjų Lietuvos miestelių erdvėse, kurie buvo įgyvendinti šių metų liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Miestelių vaikai ir jaunimas kartu su architektais, architektūros studentais ir kitais kūrybingais žmonėmis tyrinėjo savo aplinką, kūrė naujas bei tvarkė esamas erdves ir „mažosios architektūros" objektus ne tik sau, bet ir visiems miestelio gyventojams.

Tarp šešiolikos projektų pristatomos realizacijos dvejuose Aukštaitijos miesteliuose – Dūkšte (Ignalinos raj.) ir Želvoje (Ukmergės raj.).  Paroda Utenoje buvo atidaryta kartu su šių miestelių vaikais ir jaunimu. Parodą sudaro devyni mobilūs, lengvai surenkami stendai, kuriuos projekto organizatoriai kartu su vaikais pastatė atidarymo metu. Atidarymo akimirkas galima pamatyti čia - http://vimeo.com/86818718

Projektą remia LR Kultūros ministerija ir ES programa „Veiklus jaunimas".