Andriaus Kaniavos kūrybos vakaras „Rimtai ir šmaikščiai"

Sausio 21 d. 17 val. val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje aktoriaus, režisieriaus, kompozitoriaus, tekstų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Kaniavos kūrybos vakaras „Rimtai ir šmaikščiai".

Maloniai visus kviečiame, kvietimai bibliotekos registracijoje.

~~~~~~

Andrius Kaniava  – „Keistuolių teatro" aktorius, režisierius, kompozitorius, tekstų autorius ir atlikėjas, žinomas ir teatro mylėtojams, ir televizijos žiūrovams ir tiesiog nuoširdžios ir gėrio kupinos muzikos gerbėjams. Jo sukurtos ir atliekamos dainos jau daugiau nei dešimt metų žavi įvairių kartų klausytojus.

Kūrybos vakare "Rimtai ir šmaikščiai" išgirsite ne tik lyriškų, šiltų, gitaros skambesio lydimų autorinių dainų, bet ir ironiškos, šmaikščios, pašėlusios kūrybos, kuri į švelnią dainuojamosios poezijos nuotaikų gamą kartais įpina gerokai aštresnių roko prieskonių. A.Kaniavos ekspresyvumas, užkrečianti gera nuotaika, unikalus humoro jausmas net niūriausios nuotaikos klausytoją priverčia atsipalaiduoti ir mėgautis. Andriaus Kaniavos autorinių koncertų credo: „už muzikavimą, už gyvą žodį, gyvą mintį, gyvą muziką, sklindančią nuo scenos".