Diskusija „Tu nesi vienas"

2022 m. spalio 3 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje jaunimo metams skirtas renginys-diskusija apie psichologines problemas, priklausomybes, kaip su jomis kovoti ir kur ieškoti pagalbos „Tu nesi vienas".

Renginyje dalyvauja:  psichologė Agnė Vaičiukevičienė, Utenos atvirojo jaunimo centro socialinė darbuotoja darbui su jaunimu Raimonda Gaulytė, Utenos r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė.

2022-ieji yra paskelbti Lietuvos ir Europos jaunimo metais. Šiemet visuomenė, kaip niekad, skatinama atkreipti dėmesį į mūsų šalies jaunimą ir į jiems kylančias problemas. Per pastaruosius keletą metų, Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, Lietuvoje ir visoje Europoje padaugėjo jaunimo psichinės sveikatos sutrikimų, tokių kaip: depresijos, nerimo, mitybos problemų.

Taip pat jaunimo sveikatos būklę atspindi ir jaunuolių savižudybių rodiklis, kuris net tris kartus viršija ES vidurkį, bei žalingų įpročių tokių kaip rūkymas, alkoholio ar narkotikų vartojimo paplitimas visoje Lietuvoje.

Siekiant didinti Utenos miesto jaunuolių žinias apie psichologinę pagalbą, Utenos jaunimo informacijos centras organizuoja diskusiją – „Tu nesi vienas". Jos metu diskutuosime jaunimui aktualiomis temomis kartu su šios srities specialistais! Tad kviečiame jaunuolius, jų tėvelius ir mokytojus 2022 m. spalio 3 d. 17 val. į Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salę.

Projektas finansuojamas Utenos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis įgyvendinant projektą „Jaunimo metai 2022"