Bibliotekoje rengiama paskaita apie internete slypinčias grėsmes vaikams

Artėjant vasario 5 d. visoje Europoje minimai „Saugesnio interneto dienai 2013", biblioteka kviečia į paskaitą internetu tėvelius, senelius ir visus, kuriems rūpi apsaugoti savo vaikus nuo internete slypinčių grėsmių.

Š.m. vasario 1 d. 10 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks tiesioginė paskaita internetu „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?". Paskaitą rengia asociacija „Langas į ateitį", viešoji įstaiga „Vaikų linija" ir bendrovė TEO.
Asociacijos „Langas į ateitį" direktorė Loreta Križinauskienė pristatys įvairias priemones, kuriomis siekiama sukurti kuo saugesnę interneto aplinką vaikams, o psichologas, „Vaikų linijos" vadovas dr. Robertas Povilaitis tėvams papasakos apie internete slypinčias grėsmes vaikų psichologinei sveikatai. Saugesnio interneto tema yra aktuali visiems suaugusiems žmonėms, kurie suteikia vaikams prieigą prie interneto ar leidžia naudotis mobiliaisiais telefonais.
Tiesioginėje interneto paskaitoje pranešėjams bus galima pateikti klausimus, pasiteirauti patarimo apie rūpimą problemą dėl vaikų elgesio internete.
Utenos viešojoje bibliotekoje paskaitos klausytojų laukiama š.m. vasario 1 d. nuo 10:00 val.