Tinklalaidžių ciklai apie vaikų literatūrą ir literatūrines patirtis

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento inicijuotas projektas „Pokalbiai apie literatūrines patirtis" – tai tinklalaidės aktualiomis paaugliams ir jaunimui temomis.

Su žinomais kultūros atstovais buvo diskutuojama, kokią įtaką jų gyvenimo pasirinkimams ir profesinei sėkmei padarė paauglystėje perskaitytos knygos. Tinklalaidėje buvo kalbama apie kūrybą, literatūrą, kitus menus ir, žinoma, gyvenimą. Vykdant projektą Nacionalinės bibliotekos garso įrašų studijoje buvo įrašyti 6 pokalbiai, kuriuos moderavo profesionalus laidų vedėjas, aktorius Dominykas Vaitiekūnas ir jaunesnieji laidos asistentai – gimnazistai Marija Narbutaitė ir Dominykas Sušinskis. Jie uždavė paaugliams aktualius klausimus.

Naujausias tinklalaidės epizodas (Pokalbis su Vaidotu Valiukevičiumi):

https://open.spotify.com/episode/7FlvjpZ1LaudQDHdC9YtnJ

Daugiau informacijos apie projektą: https://www.lnb.lt/naujienos/8333-tinklalaides-jaunimui-pokalbiai-apie-literaturines-patirtis

„Pokalbiai apie vaikų literatūrą"

Tai nauja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos tinklalaidė, skirta visiems, besidomintiems vaikų literatūra. Tinklalaidėje aptariami įvairūs su vaikų ir paauglių knygomis, svarbiomis datomis, įdomiais ir aktualiais vaikų literatūros pasaulio reiškiniais bei įvykiais susiję klausimai, vaikų skaityba, literatūrinė edukacija, leidyba. Į pokalbius kviečiami rašytojai, iliustruotojai, vaikų literatūros kritikai, bibliotekininkai, leidėjai, mokytojai, vertėjai ir kt. 2022 metais planuojama publikuoti apie 10 pokalbių.

Pirma laida: https://open.spotify.com/episode/4SOqNOHZo2fvd32nBKenLA?si=Lj9GF99sSUucMI5ZTLucVA

Antra laida: https://open.spotify.com/episode/4Muvx1T1GoerxyVmVLG6CN?si=btqCDlBjSMm29zJmYhiWLw

Trečia laida: https://open.spotify.com/episode/0oQgcNL8BfXcXz75HIvQaR?si=PbcsxYJ9RueDzcmaIvm3hA

Kviečiame klausytis visų laidų Nacionalinės bibliotekos „Spotify" platformoje https://open.spotify.com/show/4OaKQWiqQlJoJBAW2GXFQj