Apklausa jaunimui

Esi jaunas žmogus? Turi savo nuomonę apie visuomenės procesus ir jauną žmogų Lietuvoje? Pareikšk ją šioje trumpoje apklausoje ir padėk formuoti Europos jaunimo politiką. Ši konsultacija vyksta pagal Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančių valstybių išsikeltą jaunimo politikos prioritetą.

Pirmininkavimo metu kiekviena šalis sukuria prioritetų sąrašą – įvardija tikslus, kurių kryptingai sieks visus pusę metų. Toks procesas vyksta visais klausimais, kuriuos sprendžia Europos Sąjunga. Jaunimo politika – ne išimtis. Šioje srityje šalys taip pat apsibrėžia, kokio pokyčio sieks. Šių metų pirmąjį pusmetį ES Tarybai pirmininkauja Airija, kurią liepos 1 d. pakeis Lietuva (!). Airiai sieka išsiaiškinti, kaip jauni žmonės supranta socialinę atskirtį, ar tai gresia jaunam žmogui. Norint sužinoti kuo didesnės dalies jaunų žmonių nuomonę buvo sukurta struktūrinio dialogo sistema tarp Europos Komisijos, valstybių narių ir jaunimo (14-29 metų) bei jaunimo organizacijų, kuri užtikrina nuoseklias ir įvairiapuses konsultacijas su jaunimu. Siekiant pokyčių jaunimo politikos klausimais, klausiame tavo poreikių ir požiūrio į šio pusmečio temą. Kviečiame užpildyti klausimyną ir dalyvauti konsultacijoje, taip prisidedant prie Europos Sąjungos jaunimo politikos formavimo.

Anketą rasite čia>>>

Artėjant Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai, jauni žmonės taip pat kviečiami sužinoti daugiau ir prisijungti prie facebook puslapio >>>