Muzika: esė, nuomonės, susitikimai

„Naxos Musicology International" (per Naxos Music Library duomenų bazę https://www.nml3.naxosmusiclibrary.com/login) yra internetinė platforma visiems, besidomintiems muzikos istorija, žanrais, ieškantiems įvairių muzikinių įdomybių.

Duomenų bazėje galite pažinti 1867 m. Paryžių kaip teminį parką; sužinoti, ką šiandien galima nuveikti pasitelkus seną koncertą; kaip Paryžiuje buvo priimta opera „Verteris"; kas Lotynų Amerikos muziką daro lotyniška, koks gali būti muzikos ir vandens santykis – apie visa tai ir dar daugiau perskaitysite ir galėsite pasiklausyti pačių kūrinių. Čia savo įžvalgomis, straipsniais ir nuomonėmis dalinasi žymūs tyrėjai, muzikologai ir kritikai.

Duomenų bazėje Naxos Music Library taip pat rasite klasikinės, populiariosios muzikos, džiazo, bliuzo ir kitų muzikos žanrų istoriją, atlikėjų autobiografijas, muzikos terminų žodyną, yra platus žymių kompozitorių muzikos įrašų pasirinkimas.

Ši duomenų bazė gali būti naudinga pedagogams, ieškantiems papildomos mokomosios medžiagos, ir visiems muzikos mylėtojams! Ja galima naudotis bibliotekoje, taip pat gauti slaptažodžius nutolusiems vartotojams.

Norinčius gauti prisijungimo duomenis nutolusiam vartotojui kviečiame rašyti el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. . SlaptažodžiusJums išsiųsime elektroniniu paštu.

NUOTRAUKA: Pianistas Lang Langas. Nuotrauka iš: https://www.naxosmusicology.com/essays/defining-lang-lang-s-theatricality-a-historical-materialist-approach/