Atsineškite ir keiskitės nuotraukomis su kitais žmonėmis!

Naujiena bibliotekoje! Bibliotekos pirmame aukšte vyks kūrybinis renginys, skirtas fotografijai, kurio metu bibliotekos savanorė Maria kvies visus keistis nuotraukomis (fizinėmis kopijomis).

Kas dvi savaites rinksime naują temą. Pirmųjų 2 savaičių tema yra „Vasaros prisiminimai", todėl atneškite bet kokią nuotrauką (-as), kuri (-os) jums prisimena vasarą. Taip pat galite kopijuoti senas nuotraukas, svarbiausia, kad nuotraukos būtų jūsų, o ne iš interneto ar žurnalų. Tai gali būti jūsų atostogų, sena jūsų tėvų nuotrauka, kurioje džiaugiatės gražiu oru ar užfiksuota puiki nuotaika. Galite parašyti ką nors nuotraukos kitoje pusėje ar palikti savo kontaktus, suteikti nuotraukai pavadinimą, parašyti eilėraštį.

Šia tema susijusias nuotraukas taip pat galite siųsti skaitmeniniu būdu - „Google" diske yra atviras aplankas http://bit.ly/FOTOmainai

Likus 3 dienoms iki kiekvienos temos pabaigos, išsirinksime 15 geriausių darbų, iš kurių Jūs išrinksite 3 geriausias, kurios pateks į parodą, rengiamą rugsėjo mėnesį, pasibaigus renginiui.

Failo pavadinime turi būti jūsų vardas ir nuotraukos pavadinimas. Netinkamai pristatytos nuotraukos nedalyvauja balsavime.