Knygos „Špylkos ir šlepetės" pristatymas

2019 m. balandžio 11 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje žurnalistės Nijolės Koskienės humoreskos žanru parašytos knygos „Špylkos ir šlepetės" pristatymas.

Dalyvauja knygos autorė. Muzikuoja Utenos meno mokyklos moksleiviai.

Maloniai visus kviečiame!

~~~~~~

Žurnalistė Nijolė Koskienė beveik du dešimtmečius dirbo „Šiaulių krašto" dienraštyje, kurio šeštadienio puslapiuose ir buvo spausdinamos Ievos istorijos. Šiuo metu ji dėsto kūrybinį rašymą, yra tinklaraščio www.darneruduo.lt įkūrėja, gyvena vienkiemyje ir stengiasi būti laiminga.

Pirmojo tiražo populiarumas tik įrodė, kad skaitytojas nori ir geba smagiai pasijuokti iš savęs, o kasdienis balansavimas tarp būties ir buities yra taip artimas ir atpažįstamas daugeliui.

„Ironiškas rašymas – Dievo pliaukštelėjimas, gimdantis talentą. Žinoma, kad skaitytojų, lengvai gvildenančių ironišką tekstą, tik keli procentai, bet ir žurnalistų, gebančių rašyti šmaikščiai ir nenuvažiuoti į pakluones, vienetai. Mažumos žurnalistika – elitinei publikai."

Vladas Vertelis, žurnalistas, „Šiaulių krašto" vyriausiasis redaktorius

„Subtilaus humoro dozė moteriai reikalinga lyg gėlės žiedui aromatas. Retenybė tokio humoro gauti, kai visur, lyg greito maisto, pilna to riebiojo. Jau seniai tiek nekvatojau, kaip skaitydama Ievos istorijas. „Špylkos ir šlepetės" man ir mano draugėms ne šiaip knyga, o Moters Išlikimo Vadovėlis."

Jolanta Chlevickienė,

„Turtinga moteris" kontaktų tinklo įkūrėja