Giedrės Sunklodaitės paroda

2019 m. kovo 7 d. 16 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos galerijoje vyko užpalietės kūrėjos Giedrės Sunklodaitės tapybos darbų ciklo „Graži moteris" parodos atidarymas ir susitikimas su autore. Paroda veiks iki kovo 30 d.

Muzikuos Utenos meno mokyklos saksofonininkų ansamblis (vadovas E. Beinoravičius).

Parodos atidarymo metu bus galima įsigyti papuošalų, pagamintų pagal autorės kūrinius.

~~~~~

Esu  kūrėja Giedrė Sunklodaitė kilusi iš Utenos raj. Užpalių miestelio. Baigiau Užpalių vidurinę mokyklą, savo auklėtojos Danutės Indrašienės padedama įstojau į Vilniaus Pedagoginį Universitetą. Čia baigiau dailės ir buities kultūros specialybes. Po studijų pasilikau gyventi Vilniuje, dirbau įvairiausius darbus nuo gėlių pardavėjos Šeškinės turgelyje iki projektų vadovės  reklamos gamybos įmonėse. Laisvu laiku tapiau, surengiau virš 20 personalinių parodų.

Gimus dukrai,  2009 metais su vyru nusprendėme išbandyti gyvenimą svetur, penkerius metus gyvenome Vokietijoje, Hamburge, aktyviai dalyvavau Hamburgo Lietuvių bendruomenės valdyboje, čia taip pat surengiau keletą tapybos parodų, seminarų.  Gimė antra dukra.

2014 metais persikėlėme gyventi į Londoną, daug tapiau, kūriau papuošalus , siuvau žaislus pagal vaikų nupieštus piešinius, atradau meilę madai, pradėjau dirbti aukštosios mados namuose. Mažiau laiko liko tapybai.

2018 metais visa šeima grįžome atgal į Lietuvą, bandau suderinti meilę tapybai su meile siuvimui, dabar  kuriu tapytas vestuvines sukneles Vilniuje, ir du kartus į metus važiuoju darbuotis į Londoną.

Šis „Graži moteris" ciklas, buvo nutapytas man gyvenant Hamburge. Mano tikslas buvo parodyti moters įvairiapusį grožį, jos švelnumą, trapumą, vidinę stiprybę, meilę sau ir kitiems. Turiu pripažinti, kad dirbdama prie šių kūrinių aš pati  jaučiau, kaip skleidžiasi mano moteriškumas, meilė sau , grožiui.

Mielosios, Kovo 8-osios proga linkiu kiekvienai atsiskleisti sau ir kitiems.