Gyvenimo receptas pagal Janiną Radvilę

„Dar reikia pagalvoti, kuri gyvenimo pusė geresnė: ar kai rūpiniesi šeima, vaikais, darbu, ar kai to nebereikia daryti?", - sako informatikos mokslų daktarė Janina Radvilė savo knygoje „Niekada nevėlu gyventi. Svajok. Planuok. Išdrįsk" ir susitikimo metu bibliotekoje.

Viskas priklauso nuo mūsų požiūrio, o mokytis ar siekti pokyčių gyvenime niekada nevėlu.

Janina Radvilė – informatikos mokslų daktarė. Skaito paskaitas vadovavimo, lyderystės, asmeninio tobulėjimo temomis, publikuoja straipsnius. Knyga „Niekada nevėlu gyventi" skiriama tiems, kuriems svarbus jų gyvenimas. Tiems, kurie nori prisiimti atsakomybę už jį, jam vadovauti, turėti tikslų ir jų siekti, stebėti, atpažinti, kas trukdo, ir bandyti tai keisti. Tiems, kurie nori nugyventi žemėje kuo prasmingiau ir patirti daugiau džiaugsmo.

Nusprendusi, daugiau dėmesio skirti žmogaus mąstymui, tobulėjimui, jo galimybių suvokimui nei kompiuteriams, J.Radvilė dar baigė vadybos ir lyderystės magistro studijas, sėkmingai vadovauja verslui, veda asmeninio efektyvumo bei savirealizacijos seminarus ir dalijasi 3 paprastais patarimais, kaip perkopus 50-ies metų amžiaus ribą pradėti aktyviai gyventi ir atrasti savo laimės receptą: „Raskite ir užsiimkite savo mėgstama veikla, paverskite ją kasdienybe ir netgi papildomu pajamų šaltiniu. Daug rašau apie bendravimą. Vyresniems žmonėms labiau trūksta bendravimo nei pinigų. Bendraukite ir neapsiribokime tik turimais pažįstamais, jų ratas natūraliai siaurėja. Būkime atviri naujoms pažintims. Ir keliaukite, kur tik galite ir kiek leidžia galimybės – judėkite".

„Gyvenimas mums duotas vienas ir reikia gyventi taip, kad kiekviena diena mums teiktų džiaugsmo. Matykime ir žmones, ir galimybes aplinkui nepriklausomai nuo amžiaus",- pateikia receptą laimingai ir prasmingai būčiai po penkiasdešimties knygos autorė ir koučerė  J. Radvilė.

Parengė Dainora Narkūnienė