Mokymai „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete“

Kiekvienam iš mūsų svarbu mokėti tiek analizuoti medijų turinį ir įvertinti perduodamus pranešimus, tiek gebėti valdyti tradicines bei skaitmenines technologijas, suvokti savo kaip medijų vartotojo teises ir atsakomybes.

Tad lapkričio 15 d. 11 val. visus maloniai kviečiame į Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Maironio g. 12, Utena) vyksiančius mokymus „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete", kurių metu kiekvienas dalyvis galės pažinti kintančią medijų aplinką bei suvokti jos teikiamus privalumus ir kylančias grėsmes, o jiems tai padaryti padės Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doktorantas Tadas Žižiūnas ir socialinių tinklų ekspertas Darius Jokubaitis, kurie išsamiai supažindins su naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis (virtuali realybė, 3D spauda, skaitmeninis realybės objektų redagavimas) bei praktiniais elgesio virtualioje erdvėje saugumo aspektais.

Paskaitų ciklas vyksta pagal Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Skaitmeninių technologijų raštingumas, medijų turinio kritiškumas ir saugumas internete"