Žydrės Dargužytės knygos pristatymas

2018 m. balandžio 24 d. 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Žydrės Dargužytės  pirmosios knygos „Mėnuo kaip metai" pristatymas. Dalyvauja knygos autorė Žydrė Dargužytė ir lituanistė Jolanta Snieganienė. Maloniai visus kviečiame!

Bus galima įsigyti knygą ir gauti autografą.

~~~~~

18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė  „Kartu mes kuriame ateitį"

~~~~~

Žydrė Dargužytė – komunikacijos ir viešųjų ryšių ekspertė, konsultacijų agentūros „Foxy PR" direktorė, geštalto psichoterapijos praktikė, asmeninio augimo studijos „Dialogo principas" įkūrėja, lektorė, išskirtinių eksperimentinių projektų vadovė, kūrybinių procesų inovatorė.

„Mėnuo kaip metai" – pirmoji Žydrės knyga apie dvi jos keliones: kelionę kruizine jachta Dunojumi įsidarbinus ten kajutės stiuardese ir kartu kelionę į save. Abi kupinos iššūkių, baimių, nusivylimų ir nuostabių atradimų.

„Mano darbą prabangioje jachtoje drąsiai galima vadinti eksperimentu, nes vieną dieną, gyvendama Klaipėdoje, netoli kruizinių laivų terminalo, tiesiog toptelėjo mintis, kad aš privalau atsidurti kajutės stiuardesės amplua, pakeisti sau įprastą aplinką ir laikinai įmesti save į man nepažįstamas aplinkybes, kad sujudinčiau vidinio pasaulio sraigtus. Tikėjau, kad tai atneš kažką man neįprasto, nepažinaus, pasitarnausiančio ateities projektams."

Ž. Dargužytė