Knygos „(Ne)Pasmerkti: apie priklausomybę, kopriklausomybę ir sveikimo kelionę" pristatymas

2018 m. balandžio 11 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje knygos „(Ne)Pasmerkti: apie priklausomybę, kopriklausomybę ir sveikimo kelionę" pristatymas.

Dalyvaus knygos sudarytojai: kunigas Kęstutis Dvareckas, psichologė dr. Justina Kymantienė ir žurnalistas, religijotyrininkas Seimo narys dr. Andrius Navickas.

Maloniai visus kviečiame!

~~~~~~~~

Knygoje kviečiama susipažinti su mūsų laikų visuomenėje vis sparčiau ir įvairesnėmis formomis plintančia liga – priklausomybe, ir suprasti, kad tai visos šeimos liga, priklausanti nuo įvairių veiksnių. Į knygą surinkti specialistų straipsniai, patarimai, įžvalgos apie priklausomybės ligas ir sunkumus, su kuriais tenka susidurti tiek priklausomybių pelkėn pakliuvusiam žmogui, tiek jo artimiesiems, ir priklausomų asmenų bei jų artimųjų liudijimai apie tai, kad vilties kelias tikrai egzistuoja. Taip pat knygoje yra pateikti atsakymai į sveikimo kelionėje dažniausiai iškylančius klausimus ir informacija apie įvairias galimybes ieškoti savojo sveikimo kelio.

Sudarytojai teigia svajojantys, kad ši knyga patektų į kiekvieno žmogaus, kurio gyvenimas nuklydo į akligatvį, rankas. Taip pat ši knyga gali tapti reikšminga ir aplinkiniams. „Būtų puiku, kad knygą perskaitytų tiek priklausomų žmonių artimieji, tiek būsimi socialiniai darbuotojai, medikai, mokytojai", – svarsto knygos kūrėjai.