Parodos GAMTOVAIZDŽIAI atidarymas

2018 m. balandžio 4 d.  d. 16 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) galerijoje jaunosios kartos tapytojo Justino Krasucko parodos GAMTOVAIZDŽIAI atidarymas. Paroda veiks iki balandžio 30 d.

Maloniai visus kviečiame!

~~~~~~~

Justinas Krasuckas (g. 1989) yra jaunosios kartos tapytojas. Nuo 2010 m. dalyvauja parodose.

2012 m. baigė Vytauto Didžiojo Universitete Menotyros specialybę. 2014 m. stažavosi Florencijos Menų Akademijoje. 2017 m. apsigynė tapybos magistrantūrą Vilniaus Dailės Akademijoje, Kauno Fakultete. Nuo 2017 m. veda portreto kursus Klasikinio Realizmo Atelje (Dailės akademijos padalinyje).

„Pastaraisiais metais pagrindinis mano kūrybos įkvėpimas kyla iš laukinės gamtos. Šioje parodoje pristatau savo kūrinius atliktus įvairiais laikotarpiais. Todėl galima išvysti darbų iš ankstyvųjų plenerų, taip pat ir naujausių darbų atliktų šiais metais. Stengiausi atrinkti darbus, kurie būtų susiję pagal temą. Šiuo atveju savo temą apibūdinu kaip asmeninį santykį su įvairiais gamtovaizdžiais. Šios gamtovaizdžiai man pažįstami – Kauno santakos tamsus žiemos metas, Vilniaus žalieji ežerai vasarą, įvairios vietos iš plenerų ir t. t. Eksperimentuodamas atrandu tokius siužetus kaip žmones brendančius į vandenį – vandens žmonės; žmones miško aplinkoje; žmones žiemą ir daug kitų variacijų. Savo tapytais paveikslais ir raižytais ofortais bandau sukurti tam tikrą nuotaiką, atmosferą."