Advento vakaras

2017 m. gruodžio 18 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Advento vakaras „Gyvenimas pabrango dar vienais metais..."

Dalyvauja: filosofijos mokslų daktaras, religijos studijų magistras, Seimo narys Andrius Navickas, žurnalo „Kelionė" redaktorius, publicistas, bardas Gediminas Kajėnas, publicistė Jurga Lūžaitė-Kajėnienė. Adventinį vakarą muzikos garsais užpildys Laurynas Preikša (dūdelė).

Susitikimo metu bus galima įsigyti VšĮ Aštuntoji diena knygų suaugusiems ir vaikams ir naujausią žurnalo „Kelionė" numerį. Kiekvienas atvykęs į renginį gaus dovanėlę.

Maloniai visus kviečiame!

~~~~~

Adventas – tykus maldos, vilties ir šviesos metas beprotišku greičiu įsisukusiame pasaulyje. Sustokime ir pamąstykime. Juk suspėti visur ir viską padaryti paprasčiausiai neįmanoma. Galima gedėti prarastų galimybių, kaltinti save ar kitus, nuolat jausti pavydą tiems, kuriems esą geriau pasisekė. O galima susitaikyti su savo trapumu ir mokytis džiaugtis tuo, ką turi, kas kasdien dovanojama. Dažniausiai viskas prasideda nuo smulkmenų...