Diskusija su publicistu, bernardinai.lt vyr. redaktoriumi Donatu Pusliu

2017 m. gruodžio 8 d., 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje diskusija su publicistu, bernardinai.lt vyr. redaktoriumi Donatu Pusliu tema „Šimtmečio peržvalga. Svarbiausios istorinės pamokos šiandienai". Maloniai kviečiame!

Siekdama puoselėti dalyvaujamosios demokratijos, pilietiškumo ir žmogaus teisių tradicijas, viešoji įstaiga Demokratinės politikos institutas kartu su Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Vilniuje tęsia atvirų diskusijų ir susitikimų ciklą po Lietuvą.

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje lankysis Donatas Puslys - visuomenininkas, publicistas, bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius, 2014 metais paskelbtas Tolerancijos žmogumi.

Paskaitos tema: „Šimtmečio peržvalga. Svarbiausios istorinės pamokos šiandienai".

Tautinėje giesmėje giedama apie tai, kad stiprybės semiamės iš savo praeities. Tai reiškia, kad istorija mums nėra tik negyvas ant popieriaus išguldytas pasakojimas, o pastanga šiandienai aktualizuoti svarbiausias praeities pamokas. Kokios jos? Apie tai ir kalbėsime susitikime!

Atviromis diskusijomis ir susitikimais su bendruomenėmis projekto metu sieksime bent iš dalies atkurti subalansuotą požiūrį į pilietinį, kultūrinį ir teisinį aktyvumą visuomenėje, skatinti teigiamą jo požiūrį regionuose.

Projekto rėmėjas – Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Vilniuje.

Projekto organizatorius – VšĮ Demokratinės politikos institutas.