Už socialinę partnerystę pagerbta ir biblioteka

2017 m. lapkričio 30 d. Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" vyko tradicinis metų renginys – „Utenos verslo nominacijos 2017", kurio metu pagerbti dešimtmečius  verslą vystantys ir neseniai pradėję uteniškiai. Nominaciją už socialinę partnerystę pelnė ir Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka.

Renginio metu įteiktos aštuonios nominacijos: saugiausi, socialiai atsakingi, iniciatyviausi, tradicinį amatą puoselėjantys, kaime darbo vietas kuriantys ir kiti įmonių atstovai bei socialiniai partneriai. Nominacijų rėmėjai:  Utenos rajono savivaldybės administracija,  AB „Swedbank", AB „Šiaulių bankas", Utenos teritorinė darbo birža, Utenos vyriausiasis policijos komisariatas, Utenos kolegija, VšĮ Utenos verslo informacijos centras, Utenos apskrities darbdavių asociacija.

Už socialinę partnerystę pagerbta biblioteka yra labiausiai lankytina įstaiga mieste, taip pat kultūros, švietimo ir informacijos židinys. Utenos kolegija ir biblioteka pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri išplėtė galimybes visuomenei ir akademinei bendruomenei naudotis informacinių šaltinių fondais bei dalyvauti bendruose projektuose.

„Viešoji biblioteka šiandien yra labai svarbi vieta, bet mūsų šalyje dar trūksta tyrimų, kad būtų įrodyta šios įstaigos vertė. Manau, uteniškiams, mums, pavyko įrodyti, kad biblioteka tikrai kuria vertę ir valstybės pinigus leidžia ne veltui", - džiaugėsi įvertinimu bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė.

Renginį vedė „Utenos radijo" balsas Linas Bražionis, svečiams koncertavo profesionali vyrų vokalinė grupė „Quorum".

Parengė Dainora Narkūnienė

Nuotraukos Kristinos Sakaitės