Iššūkis priimtas

Baigėsi A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos organizuotas interaktyvus konkursas „Vasaros keliautojas". Uteniškiai ir miesto svečiai visą vasarą iki spalio mėnesio galėjo turiningai praleisti laisvalaikį su išmaniąja programėle „Actionbound" keliaudami ne tik po Utenos miestą, bet ir  Daugailius, Kirdeikius, Užpalius, Klykius, Kuktiškes, Sirutėnus, Tauragnus.

Konkurse, vykstančiame antrą kartą, užsiregistravo ir dalyvavo 15 komandų. Prie uteniškių komandų prisijungė ir komandos iš minėtų miestelių - vienos jų keliavo tik po Uteną, kitos tik po miestelius. Sekdami interaktyvią programėlę, dalyviai ne tik atsakinėjo į klausimus (o jūs ar žinote, kas tai yra Alinauka?; kokią paslaptį saugo Užpalių kapinių tvora?; kokią šventę ir kieno atminimui kasmet gegužės mėnesį organizuoja Tauragnų krašto bendruomenė?), bet ir turėjo aplankyti organizatorių įtrauktus objektus - štai keletas iš jų: stogastulpis Kaziui Pakštui (Užpaliai),  paminklas „Dievui ir Tėvynei" (Daugailiai), Laisvės kovų muziejus (Utena), paminklas „Belaukiant kelionės" (Utena).

Komandų nariai buvo apdovanoti gertuvėmis su „Vasaros keliautojo" logotipais, o mums, organizatoriams, smagu buvo išgirsti tokius atsiliepimus :...net nežinojome, kad mūsų mieste yra tokie lankytini objektai", „ keliauti išmaniai labai smagu!"

Džiaugiamės, kad dalyviai, ne tik puikiai praleido laiką, bet  ir  daugiau pamatė bei sužinojo apie savo miestą bei kraštą.

Dėkojame visiems dalyviams už priimtą „Vasaros keliautojo" iššūkį!

Organizatoriai