Pyragų diena bibliotekoje

Jau aštuntus metus lapkričio 6 – ąją visoje Lietuvoje organizuojama  vis populiarėjanti TV3 iniciatyva - Pyragų diena, kurios metu visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar draugams, o surinktas lėšas paaukoti  ir dalintis pagalba stokojantiems vaikams.

Biblioteka prie gerumo akcijos prisideda jau trečius metus iš eilės . Šiais metais bibliotekos kolektyvas už pyragus surinko 90,83 Eur, kuriuos skirs Utenos vaikų lopšelio – darželio „Želmenėlis" auklėtinės  Rugilės klausos aparatams.

Rugilei yra dveji metukai. Ji yra gimusi šeimoje, kurioje abu tėvai turi klausos negalią, ir pačios mergaitės girdimumas - 70 procentų. Dabar naudojamas klausos aparatas dėl savo nekokybiškumo nepadeda mergaitei mokytis kalbėti, dažnai genda. Rugilės tėvai yra tvarkingi ir rūpestingi, tačiau šeimos pajamos labai menkos ir neturi galimybės nupirkti klausos aparatų už 2800 Eur (vienas kainuoja 1400 Eur).

Nors ir menka dalimi, tačiau nuoširdžiai skiriame šiuos pinigus mergaitės ir tėvų svajonei įgyvendinti. Dėkojame ir mūsų skaitytojams, kurie noriai pirko pyragus ir prisidėjo prie „Išsipildymo akcijos" .

Parengė Dainora Narkūnienė