Kviečiame į kelionių vakarą

2017 m. spalio 12 d. (ketvirtadienį) 17.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje kviečiame visus į kelionių vakarą. Vyks knygos „Žydrojo dangaus kraštas – Bavarija" pristatymas. Dalyvauja viena iš autorių Arūna Kaminskienė.

Bus galima įsigyti knygą
MALONIAI VISUS KVIEČIAME!

~~~~~

Knygos bendraautores Arūną Kaminskienę  ir Daną Loher  suvedė aistra kelionėms. Po Bavarijos kraštą, jos keliauja tiek  kartu, tiek atskirai. Dana gyvena Bavarijoje, o Arūna – Lietuvoje, bet jau daug metų juodvi kartu su bičiuliais leidžiasi į keliones po šį Vokietijos regioną, garsėjantį nuostabaus grožio kraštovaizdžiu, pasakiškomis Liudviko II pilimis, tyru Alpių kalnų oru, žmogaus veiklos nepaliesta gamta ir intensyviu kultūriniu gyvenimu.
Susitikimo metu Arūna Kaminskienė  pasakos apie Bavarijos kraštą,  kultūrą, bavarų gyvenimo būdą ir vietas, kurias atrado kartu su savo bičiule Dana Loher. Keliautoja pasidalys įspūdžiais, duos patarimų, atsakys į rūpimus klausimus ir pristatys populiarėjantį lėtą keliavimo būdą.
„Bavarija – stulbinamai gražus Vokietijos regionas. Tai be galo ypatingas, spalvingas, įvairus, gal net šiek tiek paslaptingas kraštas, apipintas legendomis ir istorijomis. Žavėkitės, fantazuokite, keliaukite....Bavarija to verta!"