Socialinis projektas „Prašyti pagalbos – ne gėda!” atkeliauja į Uteną

SADM inicijuotas projektas yra prevencinė priemonė, skirta visuomenei ir ypač šeimoms, auginančioms ir prižiūrinčioms vaikus. Taip pat ir tiems, kurie ruošiasi kurti šeimą. Mielai laukiami ir patirtį šeimoje sukaupę vyresniojo amžiaus žmonės, galintys pasidalinti šia patirtimi.

Kokia jauki būtų ši diena, jei visi drauge galėtume padiskutuoti apie tai rugsėjo 9 d. 11 val. Utenio aikštėje Utenoje.  Maloniai kviečiame visus Jus atvykti, o mes jau garantuojame geras emocijas, šiltas diskusijas, pamokančius pasakojimus.

10.30 val. mieste filmavimo grupė su aktoriais vykdys socialinį eksperimentą mieste. 11 val. – oficiali renginio pradžia. Renginio dalyvius pasveikins SADM atstovas ir Utenos r. savivaldybės meras A. Katinas. Po karštų diskusijų su žinomais šaliai žmonėmis vyks socialinio eksperimento mieste video pristatymas; situaciją nagrinės psichologas ir/ar kitas kvalifikuotas specialistas. Vyks socialinio eksperimento metu vilkėtos rūbų kolekcijos pristatymas. Vaikams dovanosime koncertą, o suaugusiems grupės Simply koncertą.

Viso renginio metu renginio dalyviai specialiai įrengtoje vietoje turės galimybę neformaliai pabendrauti su bendruomeninių šeimos namų atstovais, psichikos sveikatos centrų darbuotojais, specializuotos pagalbos centrų darbuotojais/psichologais, psichoterapeutais, socialiniais darbuotojais, pedagogais, vaikų teisių apsaugos tarnybų atstovais ir kitų sričių specialistais.