Aleksandro Makejevo literatūrinio debiuto pristatymas

„Pagalvojau, jog mano gyvenimas labai įdomus ir daug įdomių dalykų atsitiko su manim ir ne tik. Tai  praeitais metais per keturis mėnesius parašiau „Švedišką gimtadienį", - pristatė savo literatūrinį debiutą bei atliko keletą dainų bibliotekoje kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas Aleksandras  Makejevas.

Aleksandras muzikanto karjerą pradėjo 1990 metais. Išleido daugiau kaip 10 muzikinių albumų, iš jų keletą vaikams. Kuria dainas lietuviškiems serialams ir kitiems atlikėjams.

„Kai nustojau vartoti, kažkaip atsirado daug laisvo laiko, kurį investavau į rašymą. O šią knygą skyriau tiek Lietuvai, tiek Švedijai, tiek savo draugams",- įvardija priežastį autorius, kaip ir kodėl atsirado knyga, kurios herojai kilę iš tokio miesto kaip Takai, prototipai paimti iš gyvenimo ir, kaip autorius įvardija, labai pralinksminanti istorija „apie tai, kaip mes trise Švedijoje išgyvenome, keista, kaip grįžome".

Kad autoriaus stiprioji pusė vis dėlto dainų tekstai ir jų atlikimas, tuo dar kartą įsitikino ir uteniškiai, klausydami ir svečio koncerto.

Parengė Dainora Narkūnienė