Knygos sutiktuvės Tauragnų bibliotekoje

Balandžio 5 d. Tauragnų bibliotekoje vyko knygos „Ažvinčių kraštas: tolumos ir artumos" pristatymas. Knygos sudarytojai Rimantas Klimas ir Dalia Savickaitė pasidalino mintimis apie sumanymą: ilgai rinktą istorinę medžiagą, žmonių prisiminimus, nuotraukas sudėti į vieną knygą.

Buvęs miškininkas, etnologas Rimantas Klimas pasidžiaugė, jog didelio palaikymo sulaukė iš kultūrologės Dalios Savickaitės, padėkojo istorikui Romučiui Matkevičiui-Matusai už jo kruopštų darbą archyvuose.

Popietėje dalyvavo UAB „Utenos Indra" vadovas Antanas Kibickas, kanauninkas, Tauragnų parapijos klebonas Bronius Šlapelis, seniūnas Alvydas Danauskas, Tauragnų garbės piliečiai Rimantas Gineitis ir Vygantas Varneckas. Mintimis apie perskaitytą knygą pasidalino bibliotekininkė Nijolė Šuminienė, tauragniškės Valda Žebelienė ir Jūratė Šinkūnienė. Buvusi mokytoja Janina Augulytė prisiminė prabėgusią vaikystę gimtajame Švedriškių kaime. Susirinkusieji su malonumu klausėsi Rimanto Klimo kankliavimo, kartu su Vygantu Varnecku atliekamų dainų.

Bibliotekininkė Nijolė Šuminienė