Knygos „Imperatoriaus meilužė" pristatymas

2017 m. balandžio 4 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje susitikimas su istorinių romanų autore Gina Viliūne, jos knygos „Imperatoriaus meilužė" pristatymas.

Maloniai visus kviečiame!

~~~~~

Istorinio romano „Imperatoriaus meilužė" autorė Gina Viliūnė jau daug metų domisi gimtojo Vilniaus ir Lietuvos istorija, veda ekskursijas, rašo straipsnius. Viena didžiausių savo aistrų laiko Vilniaus miestą ir jo istoriją. Autorė, savarankiškai studijavo senojo Vilniaus plėtros, architektūros, bažnyčių istoriją. 2012 metais su bendraautoriu Raimondu Urbakavičiumi išleido knygą „Vilniaus šventovės". Jos plunksnai priklauso  istoriniai romanai „Karūna be karaliaus" (2012), „Vilniaus madona" (2014), „Magdalė, smuklės merga" (2016).

Anot Ginos Viliūnės, mokytojams jos knygos galėtų pasitarnauti sudominant mokinius Vilniaus istorija: „Vilniaus šventovės – gyva istorija, ten galima mokytis ir istorijos, ir menotyros, ir religijos... Na, ir istorijos asmeniškumas – tai bandžiau pasakyti pirmam romane: istorija nėra tik datos vadovėlyje, kad ją kūrė mūsų visų protėviai..."