Dailininko A. Indrašiaus 80–mečio minėjimas Vyžuonų bibliotekoje

Šie metai iškiliam Vyžuonų krašto dailininkui, tautos kultūros vertybių puoselėtojui Algirdui Indrašiui ypatingi: jis švenčia garbingą aštuoniasdešimtmetį. Jam  įteikta Utenos rajono Meno ir kultūros premija, surengta autoriaus jubiliejinė paroda „...einu, kad pasodinčiau medį".

Kovo 15 d. Vyžuonų bibliotekoje susirinkusiems dailininko talento gerbėjams bibliotekininkės pristatė žymaus kraštiečio biografiją, pagrindinius kūrybos akcentus: grafiką, tapybą, skulptūrą. Dailininkas Algirdas prisiminė alkanų, basų, pokario vaikų gyvenimą, pasidalino mintimis apie savo kūrybą, ne tik lietuvių, bet ir užsieniečių lankomą sodybą-muziejų. Ypač emocionaliai autorius pasakojo apie pasiruošimą parodai „...einu, kad pasodinčiau medį".

Vyžuonų seniūnijos, mokyklos, bendrijos „Vyžuona" padėkos raštai, gėlės, B. Baravykienės eilės, S. Masionio muzikinis sveikinimas bei kitų vyžuoniškių nuoširdūs žodžiai, gražiausios „Versmės" dainos šią popietę buvo skirtos jubiliatui už kūrybingą veiklą,  puoselėjant Vyžuonų krašto kultūros tradicijas.

Bibliotekos darbuotojos