Keturios advento žvakės Užpalių bibliotekoje

Adventas – labai geras metas daryti gerus darbus, teikiančius aplinkiniams ne tik džiaugsmą, bet žinias, geras emocijas, naudingą informaciją.

Adventą  Užpalių biblioteka pradėjo kartu su pradinukais ir viešniomis Dalia Magyliene (Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro studijos vadove) ir pasakore Vida Baroniene, uždegdama pirmąją advento žvakę. Mokiniai kartu su viešniomis žaidė lietuvių liaudies žaidimus, minė mįsles, klausėsi pasakojimų. Antrąją advento žvakę  uždegė III g klasės mokiniai kartu su  Aiste Narbutyte ir jos  kūrybinių darbų parodos atidarymu. Idėją pagaminti miestelio Kalėdinei eglei papuošimus pasiūlė „Gero skonio" klubo moterys ir  uždegdamos trečią advento žvakę, gamino kalėdinius žaislus, kurie dabar puošia miestelio eglę ir džiugina miestelėnų ir svečių akis.  Ketvirtą advento savaitę „Gero skonio" klubo narės dalyvavo bendrumo  akcijoje „Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui" ir uždegė ketvirtą advento žvakę. Prie akcijos prisijungė ir moksleiviai. Kiekvieną savaitę bibliotekoje vyko: garsiniai knygų skaitymai, aptarimai, pasakojimų konkursai, mįslių minimo popietės, klubo  „Jaunosios skaitytojos" užsiėmimai.

Mes, bibliotekininkės nuoširdžiai dėkojame visiems bibliotekos lankytojams už buvimą kartu,  norime palinkėti, kad ir kitais metais atėję į biblioteką rastumėte savo Knygą,  įdomios kūrybinės veiklos, galimybę mokytis ir  bendraminčių būry.

Rena Šliogerienė

Vida Juškienė