Žiema piešiniuose ir karpiniuose

Jau kelinti metai  iš eilės bibliotekos erdvė „Viskas vaikams" žiemiškai pasipuošia pradinukų karpiniais bei piešiniais. Eksponuojamos karpinių paroda „Žiemos paukštė" bei piešinių paroda „...ir atėjo žiema".

Parodoje aktyviai dalyvauja Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos, darželio – mokyklos „Eglutė" bei Utenos Krašuonos ir Vyturių progimnazijų pradinukai. Parodai „Žiemos paukštė" karpinius karpė apie 50 vaikų, kuriuos subūrė bei parodą organizavo mokytojos metodininkės Daiva Miškinienė ir Olga Meškuotienė, joms padėjo mokytoja Daiva Seibutienė. „Nustebome, kiek gražių ir kruopščių darbų atkeliavo į biblioteką. Jais pasipuošiame jau nebe pirmi metai. Vaikai džiaugiasi, jog jų darbeliai eksponuojami būtent bibliotekoje, kuriuos gali pamatyti ne tik draugai, bet ir tėvai, seneliai – jie ieško savo karpinių ir jais didžiuojasi", - džiaugiasi paroda bibliotekininkės Daiva ir Žydronė.

Taip pat bibliotekoje veikia ir didelė Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyriaus mokinių piešinių paroda „..ir atėjo Žiema". Vaikų akimis pamatyta žiema labai įvairialypė: kiemas, pilnas sniego, pūga, besmegenis, Senelis Šaltis, rogutės. Darbeliai atlikti įvairiomis technikomis: tapyba akvarelėmis, piešimas kreidutėmis, pieštukais, aplikacijos iš spalvoto popieriaus.

Mokinių ir mokytojų kūrybingumas džiugina ne tik juos pačius, bet ir bibliotekos lankytojus. Kviečiame kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pasigrožėti šiais vaikų darbais.

Parengė Dainora Narkūnienė