Augu kurdamas ir skaitydamas

 

Utenos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė" bei partneriai A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius kviečia  rajono švietimo įstaigas dalyvauti naujame projekte  „Augu kurdamas ir skaitydamas", kuris  skirtas Mokyklų bendruomenių ir Bibliotekų metams paminėti.

Projektas siekia populiarinti ugdymo įstaigų bendradarbiavimą su bibliotekomis, skatinant bendruomenes labiau įsitraukti į įvairaus pobūdžio veiklas bibliotekose, išnaudojant jų infrastruktūrą ir siūlomas plataus spektro paslaugas. Taip pat sukurti rankų darbo KNYGĄ, kurioje atsispindėtų ugdymo įstaigų bendradarbiavimas su bibliotekomis ir pristatyti ją auditorijai, surengti susitikimą su rašytoju bei pasveikinti A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką su 85-erių metų jubiliejumi.

Knygos viršelį ir pirmuosius jos puslapius kurs Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė" bendruomenė, o kitus puslapius, kurių skaičius neribojamas, projekte dalyvaujančios švietimo įstaigos (vaikų lopšeliai-darželiai, mokyklos-darželiai, pradinės, pagrindinės mokyklos, progimnazijos, gimnazijos). O gruodžio 6 d. Utenos A ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyks gražus renginys – bendros KNYGOS pristatymas.

Papildoma informacija dėl projekto teikiama Utenos vaikų lopšelyje – darželyje „Saulutė", telefonas – 8 389 52744, el. paštas – Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Konkurso nuostatus skaitykite ČIA